Mieszkanie premium – top 5 najlepszych aranżacji łazienkowych!

Wszyscy kochają piękne wnętrza – a aranżacje łazienkowe skradły już niejedno serce. Dla wszystkich będących na etapie poszukiwania inspiracji, MOOVIN INTERIORS przygotował top 5 najpiękniejszych łazienek, które zaaranżowała wraz z architektami!

Łazienka w kolorze elegancji

W bieli, czy czerni? Być może odcienie szarości będą Twoim faworytem? Łazienkę można zaaranżować na wiele sposobów, a wielbiciele elegancji najczęściej stawiają na czerń i głębie granatu. Do tego wyselekcjonowane materiały wykończeniowe i dobór armatury, która najbardziej zaimponuje designem i jakością. Połączenie wszystkich elementów sprawi, że nasza łazienka zachwyci nie tylko domowników, ale i gości odwiedzających nasz dom!

Więcej na www.moovin.pl

____________

MOOVIN INTERIORS oferuje usługę wykończenia wnętrz pod klucz. Nad całością procesów od koncepcji po finalną realizację czuwa zespół architektów z wieloletnim doświadczeniem. MOOVIN INTERIORS jest częścią MOOVIN GROUP, firmy powstałej w 2014 roku z pasji do nieruchomości i pięknych wnętrz. Marka specjalizuje się w wykańczaniu wnętrz, sprzedaży wyselekcjonowanych apartamentów wykończonych pod klucz oraz doradztwie w zakresie zakupu mieszkań od warszawskich deweloperów.