Gala Collezione inspiruje z najlepszymi architektami!

Polski producent mebli Gala Collezione uruchomił właśnie nową wersję swojego serwisu internetowego. Znajdziemy tu Strefę Inspiracji, pokazującą meble marek Gala Collezione i Sweet Sit w projektach znanych polskich pracowni projektowania wnętrz. Nadesłane przez rodzimych architektów wizualizacje prezentują sugestie aranżacji z wykorzystaniem mebli wypoczynkowych.

Do tej pory firmy meblarskie pokazywały na swoich stronach głównie wizualizacje i zdjęcia mebli wykonywane przez wewnętrzne działy, ale Gala Collezione postanowiła pójść o krok dalej, pokazując jak jej oferta wygląda w prawdziwych projektach architektów. W nowo utworzonej Strefie Inspiracji wyszukamy dowolną kolekcję i przejrzymy w ramach podpowiedzi różnorodne wystroje wnętrz z jej udziałem. Znajdują się tu nie tylko wizualizacje z meblami Gala Collezione i Sweet Sit, pochodzące od projektantów, ale także zdjęcia wnętrz domów wielu blogerów wnętrzarskich i influencerów.

Inspiracje na wyciągnięcie ręki

Klienci, którzy trafiają do Strefy Inspiracji mogą nie tylko obejrzeć wybraną przez siebie sofę, fotel, czy zestaw modułowy we wnętrzach prezentujących różne style, ale przede wszystkim zobaczyć ten sam mebel w różnych konfiguracjach, czy kolorach obicia. Prezentowane wizualizacje stworzone zostały przez najbardziej renomowane nazwiska z kręgu architektury wnętrz, a nowoczesne wnętrza z udziałem mebli Gala Collezione i Sweet Sit zyskały dzięki temu niepowtarzalny charakter, którym można zainspirować się podczas urządzania własnego domu.

Poza informacjami o bieżących kolekcjach, w serwisie można znaleźć także blog z poradami ekspertów, np. jak wybrać mebel, by spełnił nasze oczekiwania, na co zwrócić szczególną uwagę przy zakupie i jak użytkować go, by służył nam przez długie lata. Gala Collezione nie poprzestaje więc na skupieniu się tylko na prezentacji oferty, ale dąży do faktycznej pomocy w aranżacji własnych czterech kątów.

Dla architekta

Z kolei projektanci, chętni do pokazania swojej wizualizacji, zyskują poprzez Strefę Inspiracji możliwość promocji swego portfolio – przy każdym aranżu znajduje się bowiem nazwa pracowni i namiary do architekta oraz jego rekomendacja dotycząca danego modelu, a także garść inspiracji, jak stworzyć wnętrze w podobnym stylu. To nie wszystko! Decydując się na przesłanie do Gala Collezione swojego projektu z meblami wspomnianych marek, można spodziewać się opublikowania projektu wraz z informacją o pracowni, na wysokozasięgowych kanałach społecznościowych producenta.

Jeśli jesteś projektantem i chcesz podzielić się swoim oryginalnym projektem z potencjalnymi klientami na stronie producenta, którą odwiedza codziennie kilka tysięcy osób, wystarczy przesłać projekt, pisząc na adres dedykowany obsłudze projektantów i architektów wnętrz.

Więcej na: www.GalaMeble.com