Delikatne pranie i optymalne suszenie w trosce o tkaniny – technologie Samsung w promocji ze zwrotem na konto

Nowoczesne technologie w pralkach i suszarkach Samsung czynią pranie dużo łatwiejszym. Zastosowane w nich rozwiązania gwarantują użytkownikom nie tylko wygodę obsługi i wysoką skuteczność prania oraz suszenia, ale także dbają nawet o najdelikatniejsze tkaniny. Dowiedz się więcej i skorzystaj z promocji.

Delikatne dla ubrań i skuteczne pranie

Chcemy, aby nasze ubrania były zawsze perfekcyjnie czyste i pachnące, a jednocześnie zachowały swoją pierwotną jakość jak najdłużej. To prowadzi do tego, że od nowoczesnych pralek, prócz innych kluczowych funkcji, wymagamy tego, aby oferowały skuteczne, a zarazem delikatne programy, które pozwolą wydłużyć życie naszych ulubionych swetrów, koszul czy marynarek. Tak jest właśnie w przypadku unikalnej technologii Samsung – EcoBubble™, która zapewnia efektywne, a zarazem delikatne dla tkanin pranie w niskiej temperaturze*. To ekologiczne rozwiązanie doskonale nadaje się do prania każdego rodzaju tkanin, od delikatnych po bawełniane, chroniąc ich kolor i strukturę, a dodatkowo oszczędzając energię**. Jak to działa? Detergent, powietrze i woda łączą się ze sobą w specjalnym generatorze, a powstała w ten sposób aktywna piana wnika w głąb tkaniny usuwając zanieczyszczenia i pozostawiając ubrania w idealnej czystości.

Optymalizacja ustawień suszenia

Dbałość o ubrania nie kończy się jednak na samym praniu. Także sposób w jaki suszymy ubrania odgrywa duże znaczenie w tym, czy będą to sezonowe elementy naszej garderoby, czy może zagoszczą w niej na dłużej. Suszenie ubrań na suszarce tradycyjnej nie należy do optymalnych rozwiązań, zarówno ze względu na czas schnięcia – szczególnie jesienią i zimą – jak i bezpieczeństwo delikatnych ubrań. Cięższych rzeczy, takich jak grube swetry, w ogóle nie powinniśmy suszyć na sznurku, podobnie jak elementów garderoby wykonanych z lejących tkanin wiskozowych. Powód? Mogą się trwale rozciągnąć lub odkształcić. Tu wkracza inteligentny system Optimal Dry w nowych suszarkach Samsung, który wykorzystuje trzy czujniki: wilgoci, temperatury i wymiany ciepła. By zapewnić najlepsze rezultaty, na bieżąco dostosowuje czas suszenia, chroniąc ubrania przed zniszczeniem i oszczędzając energię.

 

Połączenie pralki z suszarką

To jeszcze nie wszystko, ponieważ Panel AI Control umożliwia współpracę pralki z suszarką. Co dokładnie to oznacza? Suszarka, na podstawie wybranego programu prania, dopasowuje właściwy program suszenia. Dzięki temu łatwiej jest zapobiec ewentualnym zniszczeniom tkaniny, wynikającym ze źle dobranych ustawień. Aby uczynić pranie wygodniejszym panel AI został połączony z aplikacją SmartThings za pomocą której możemy zdalnie włączyć i wyłączyć urządzenie oraz dostosować odpowiednie ustawienia. Zastosowana w suszarkach technologia pompy ciepła zapewnia energooszczędny, ekonomiczny i delikatny dla tkanin proces suszenia ubrań.

 

Ostatnie dni promocji cashback

Pralki i suszarki Samsung stanowią rozwiązanie dla wszystkich tych osób, które przykładają wagę do jakości ubrań i chcą, aby służyły im jak najdłużej. Dzięki zaawansowanym technologiom możemy cieszyć się ulubionymi elementami garderoby przez lata, ograniczając kupowanie nowych ubrań – z korzyścią dla portfela i środowiska.

Teraz, kupując pralkę lub suszarkę Samsung, otrzymasz do 500 zł zwrotu na konto, a decydując się na zestaw pralka i suszarka nawet do 1000 zł zwrotu na konto. Aby wziąć udział w promocji i otrzymać zwrot należy dokonać zakupu wybranej pralki, suszarki lub zestawu od Samsung. Następnie należy zarejestrować zakup na stronie internetowej www.pralki.samsung.pl, nie później niż do 21 dni od dokonania transakcji, oraz zostawić opinię o produkcie. Promocja trwa od 06.09.2021 do 17.10.2021 lub do wyczerpania puli przeznaczonej na zwroty.

 

* Testy wg normy IEC 60456-2010 dla wsadu 4 kg: program Pranie Super Eco (WF80F5E5U4W) vs. bawełna 40°C bez EcoBubble™ (WF0702WKU). Wyniki mogą się różnić, w zależności od cyklu prania.
** Na podstawie raportu z testu Performance Lab przeprowadzonego przez Springboard Engineering z użyciem pasków EMPA, badającego różnice między roztworem zwykłego środka piorącego a technologią Aktywnej piany bez działania mechanicznego.
*** Aplikacja SmartThings dostępna jest dla urządzeń z systemem Android oraz iOS. Wymagane podłączenie pralki z WiFi oraz posiadanie konta Samsung.