7 zasad projektowania salonu. Bezpłatny webinar OKK! design

Salon stanowi jedno z najważniejszych domowych pomieszczeń. To tutaj kwitnie życie codzienne wszystkich domowników. Ważne, żeby było to pomieszczenie nie tylko funkcjonalne, ale estetyczne i przytulne – bowiem salon pełni w domu funkcję reprezentacyjną. Jakie są najważniejsze zasady, którymi należy się kierować podczas urządzania salonu? Dlaczego warto podzielić pokój dzienny na strefy? Na te i inne pytania odpowie arch. Ida Mikołajska podczas kolejnego spotkania online OKK! design. 

Bezpłatny webinar z cyklu OKK! design odbędzie się w poniedziałek 18 października 2021 r. o godzinie 12:00. Gościem specjalnym spotkania będzie arch. Ida Mikołajska. Mecenasem spotkania jest marka Samsung, lider na rynku telewizorów w Polsce. 

Jakie zagadnienia poruszą zaproszeni goście podczas spotkania?

  • Jak zaprojektować salon, by pogodził potrzeby wszystkich domowników?
  • Jak urządzić kącik wypoczynkowo-telewizyjny?
  • Czy warto podzielić salon na strefy?

Gościem specjalnym webinaru będzie architektka Ida Mikołajska, współwłaścicielka pracowni MIKOŁAJSKAstudio z Krakowa. Ambasadorka marki Geberit. Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej. Członek Brytyjskiego stowarzyszenia The Design Society. Podczas wielu międzynarodowych wymian i warsztatów miała okazję poznać różnorodne podejścia do projektowania. Szerokie spektrum rozwiązań i kierunków stylistycznych oraz szczególna dbałość o detal, które prezentuje w swojej pracy, pozwalają jej tworzyć wnętrza ponadczasowe, idealnie dopasowane do potrzeb klienta.

W trakcie webinaru arch. Ida Mikołajska przedstawi zasady, którymi kieruje się podczas projektowania salonu. Zdradzi, jak zaprojektować salon z aneksem kuchennym oraz jakie oświetlenie powinno znaleźć się w pokoju dziennym.

Mecenasem webinaru jest marka Samsung. Od kilku lat marka rozwija ofertę urządzeń z kategorii Lifestyle, które dzięki swoim unikatowym cechom odpowiadają na style życia różnych użytkowników. Pełna swoboda aranżacji, mnogość funkcji i niezwykłe wzornictwo sprawiają, że pojęcie personalizacji ekranu nabiera nowego znaczenia – każdy znajdzie coś dla siebie. Tomasz Drężek i Adrian Rogalski, eksperci marki, opowiedzą o najnowszych rozwiązaniach marki Samsung. Zaprezentują ofertę produktów z kategorii Lifestyle, która obejmuje odświeżone linie telewizorów The Frame, The Sero, The Serif oraz The Terrace. 

The Frame jest przeznaczony dla osób, które chcą zapełnić czarny ekran telewizora rodzinnymi zdjęciami czy dziełami sztuki. Wymienne ramki w kilku stylach i kolorach oraz możliwość wyboru rodzaju i koloru passe-partout zamieniają The Frame w domową galerię fotografii bądź obrazów. To prawdziwa gratka do koneserów sztuki! Dla miłośników designu – The Serif (wyróżnia się najwyższej klasy wzornictwem sprawiając, że urządzenie wygląda perfekcyjnie gdziekolwiek go nie postawisz – 360 design), dla fanów Instagrama i innych mediów społecznościowych – The Sero (obrotowy ekran daje możliwość oglądania zarówno ulubionych treści telewizyjnych i filmowych, jak i wygodnego przeglądania treści mobilnych na dużym ekranie), a dla wielbicieli filmów w plenerze – The Terrace. To pierwszy taki telewizor na rynku konsumenckim, przeznaczony do przestrzeni na zewnętrz, który oferuje niesamowitą jakość obrazu, dźwięk oraz inteligentne funkcje, dotychczas zarezerwowane tylko do pomieszczeń. Dostępny w sprzedaży będzie w czwartym kwartale 2021 roku. 

Aby wziąć udział w bezpłatnym webinarze, wystarczy się zarejestrować, klikając w link: https://tiny.pl/99xk6

Wydarzenie online jest dostępne również na fanpage’u OKK! design. 

Mecenas spotkania: Samsung

Patroni webinarów OKK! design: Elle Decoration, WhiteMAD, Dobre Wnętrze, Czas na Wnętrze, MAGAZIF.com, Foorni.pl, Example.pl, Exspace.pl, Designteka.pl, Weranda, Ambiente.info.pl, Arch_App

Organizator: OKK! PR

AGENDA SPOTKANIA:

12.00 – powitanie gości i widzów

12.05 – prezentacja Samsung 

12.45 – wystąpienie arch. Idy Mikołajskiej 

13.25 – pytania widzów do arch. Idy Mikołajskiej