Święta w artystycznym klimacie Dekoracje handmade według pomysłu Annie Sloan

Przygotowania do Świąt czas zacząć! Własnoręcznie wykonane dekoracje mogą dać nam wiele radości i satysfakcji, a dom zyska dzięki nim wyjątkowy klimat. Trochę kolorów, szczypta złota i wszystko wokół mówi, że Święta już blisko.

Z pomysłami Annie Sloan, eksperta w dziedzinie kolorów i technik dekoracyjnych każdy może odkryć w sobie artystę. Wykonanie świątecznych ozdób nie jest trudne, za to bardzo przyjemnie. To sposób na kreatywne spędzanie czasu i rodzinną integrację.

Może w tym roku nad świątecznym stołem zawisną oryginalne, artystyczne dekoracje? Bombki pomalowane farbami Chalk Paint™ w kolorach burgundu i głębokiej zieleni będę tworzyły niepowtarzalną, pełną świątecznej elegancji kompozycję z pnącym bluszczem.  To propozycja dla wielbicieli tradycji, ale w nowoczesnym wydaniu.

Annie Sloan ma również pomysł dla fanów rustykalnego klimatu. Z sosnowych szyszek, gałązek i suszonych plastrów pomarańczy wykonacie jedyne w swoim rodzaju łańcuchy i wieńce. Wystarczy użyć wosku pozłotniczego Gilding Wax, aby zyskały świąteczny blask.

***

Produkty wykorzystane w realizacjach:

Artystyczny klimat

Ściany wykończone Chalk Paint™ w kolorze Honfleur, stół w kolorze Burgundy, krzesła i ceramiczne wazony w kolorze Barcelona Orange, bombki pomalowane Chalk Paint™ w kolorach Burgundy, Honfleur, Amsterdam Green  i ozdobione woskiem pozłotniczym Gilding Wax. Fot. Annie Sloan

Dekoracje handmade

Ściany w jadalni wykończone Chalk Paint™ w kolorze Old White, stół wykończony woskiem White Chalk Paint Wax. Papier do pakowania prezentów ozdobiony stempelkami  z ziemniaka wykonanymi farbą Chalk Paint™ w kolorze Pure. Wieniec z plastrów pomarańczy ozdobiony woskiem pozłotniczym Gilding Wax. Fot. Annie Sloan

Więcej informacji na stronie: https://www.anniesloan.com/pl/