Salon kąpielowy

Łazienka coraz częściej zmienia się z tradycyjnej formy w komfortowo urządzone pomieszczenie z niezapomnianym klimatem.

„Łazienka to miejsce, w którym lubię spędzać czas. Dla mnie łazienka przyszłości jest częścią ogólnej przestrzeni życiowej, która poprawia jakość życia ”- powiedział Christian Sieger z sieger design. Duravit oferuje szeroką gamę produktów łazienkowych, które zapewniają świetne samopoczucie i relaks.

Wygodne opcje siedzenia

W serii Happy D.2 Plus od sieger design siedzisko zostało zintegrowane z szufladą, które można opcjonalnie dodać jako praktyczne przedłużenie konsoli po lewej lub prawej stronie. Duravit oferuje również poduszkę w dopasowanym szarym kolorze, wykonaną z tkaniny nadającej się do wilgotnych pomieszczeń. Wówczas zyskujemy praktyczne miejsce do siedzenia.

Wysokiej jakości materiały

Dzięki serii łazienkowej Luv  duńskiej projektantki Cecilii Manz udało się nawiązać do życia zgodnego ze sobą i z naturą. Starannie przemyślane materiały podkreślają delikatne formy i opływową geometrię. Cztery różne panele konsoli wykonane z kwarcu lub litego drewna, fronty mebli z satynowym matowym lakierem i umywalki z subtelnymi akcentami kolorystycznymi otwierają indywidualne możliwości aranżacyjne.

Porządek i struktura

Uporządkowana przestrzeń poprawia samopoczucie. Systemy szuflad Duravit zapewniają idealne miejsce do przechowywania niezbędnych przyborów łazienkowych. System organizerów z litego drewna jest opcjonalnie dostępny w kolorze klonowym lub orzechowym. Każdy drobiazg jest