Pokochane przez architektów

Geometryczne formy i struktury były od niepamiętnych czasów podstawowymi elementami projektowania w architekturze. Także w wielu seriach firmy Duravit kształty prostokąta, czy koła stanowią podstawową serię projektową.

Czasami stanowią oczywisty podstawę koncepcji projektu, a czasem pojawiają się w bardziej subtelnej, abstrakcyjnej formie.
Od owalnych umywalek nablatowych z serii Luv, poprzez uderzające, precyzyjne prostokąty umywalek DuraSquare, aż po okrągłe lustra i delikatne promienie ceramiki Happy D.2 Plus o archetypowym kształcie litery D – Duravit oferuje różnorodne rozwiązania i konfiguracje dla dowolnej koncepcji projektowej.

Dzięki temu architekci i projektanci wnętrz, otrzymują doskonałe rozwiązania dostosowanych do indywidualnych życzeń i wymagań klientów.
Czy to z wyraźnymi krawędziami, łagodnymi krzywiznami, czy też połączeniem tych dwóch – serie Duravit nadają każdej łazience indywidualny charakter dzięki ponadczasowym, a jednocześnie nowoczesnym konturom Uniwersalność serii pozwala na łączenie ich w dowolnej konfiguracji w zależności od potrzeb inwestora.