Nowa koncepcje aranżacji przestrzeni w Office Inspiration Centre Nowego Stylu

Dynamiczne zmiany w funkcjonowaniu społeczeństw wymagają również nowych rozwiązań w aranżacjach przestrzeni pracy. Nowy Styl dzieli się swoją wiedzą i pomysłami, aby inspirować i pokazywać praktyczne zastosowanie swojego portfolio produktowego.

Flagowy showroom marki Nowy Styl – europejskiego lidera branży mebli biurowych, przeszedł w ostatnim czasie metamorfozę. Od rearanżacji poziomu 0, który dopełniają meble marki Kusch+Co by Nowy Styl, m.in.: ekspozycja z sofami projektu Luigiego Colaniego i nowatorska strefa Connect&Create, po rearanżację poziomu +1, na którym zaprezentowane zostały najnowsze, inspirujące rozwiązania dla przestrzeni pracy. Funkcjonalne sale i miejsca spotkań, strafa chillout, focus roomy do pracy w skupieniu, biblioteczka z funkcją spotkań agile’owych oraz różnorodne stanowiska pracy – to tylko niektóre spośród interesujących i nowych propozycji.

– Od momentu powstania naszego krakowskiego, a zarazem międzynarodowego showroomu, wiele się zmieniło. Oczywiście design, ale również sposób aranżacji biur, ponieważ praca stała się bardziej dynamiczna i wielozadaniowa. Cykliczna rearanżacja przestrzeni jest więc nieodzowna. Office Inspiration Centre zawsze będzie miało ambicję, aby utrzymywać tempo zmian w trendach – opowiada Dominika Wyderska, architekt wnętrz w Nowym Stylu.

Warto przetestować nowe rozwiązania osobiście i przekonać się, które najbardziej odpowiadają indywidualnym potrzebom. We wszystkich showroomach Nowego Stylu sprawdzisz, jak odpowiednio urządzona przestrzeń biurowa wpływa na efektywność i komfort pracy.

Dowiedz się więcej i umów się na wizytę w showroomie:

https://pl.nowystyl.com/pl/wiedza/inspiracje/134/zmiany-w-office-inspiration-centre-kreatywnie-dla-ergonomii-pracy/