Najmodniejsze kolory w Twoim wnętrzu!

Koniec roku zbliża się wielkimi krokami – czy oznacza to zmiany w aranżacji wnętrz i kolorystyce? Dla jednych z pewnością tak. Classic Blue wybrany kolorem roku 2020 przez Pantone Color Institute,  już wkrótce ustąpi miejsca innemu, jednak nie oznacza to, że ten klasyczny i uniwersalny kolor zniknie ze ścian w naszych domach – wręcz przeciwnie. Jakie inne odcienie cechuje ponadczasowość i elegancja? MOOVIN INTERIORS przedstawia propozycje swoich aranżacji!

Wyciszający czy wyrazisty?

Kolor niebieski może mieć wiele odcieni, ale i wiele zadań! W zależności od nasycenia barwy może albo wyciszać, albo podkreślać charakter wnętrza. Jeśli ma sprzyjać wyciszeniu i relaksowi, dobrze, aby został zastosowany w sypialni, gdzie najbardziej oczekujemy spokoju i możliwości wypoczynku. Jego bardziej wyrazista strona może nadać przestrzeni wyjątkowego stylu, co więcej – warto pobawić się aranżacją. Architekci MOOVIN INTERIORS proponują głęboki granat np. jako motyw przewodni wyspy kuchennej. Ciekawym pomysłem są także dekoracje z akcentem błękitu takie jak zasłony, obicia foteli, wazony i dodatki.

Kolejnym niezwykle modnym, ale także oryginalnym kolorem jest butelkowa zieleń. Ten odcień jest niekwestionowanym symbolem elegancji i klasy we wnętrzu. Stylowa zieleń chętnie wykorzystywana jest przy welurowych kanapach, czy jako zagłówek łóżka w sypialni. Co więcej, tak intensywne kolory w każdym wariancie dobrze prezentują się w kompozycji z jaśniejszymi barwami – ciepłą bielą, beżem, a nawet delikatnym brązem.

Klasyczna czerń i biel

Dla nieprzekonanych pozostaje równie ciekawa, klasyczna biel i czerń. Tego duetu nie warto rozdzielać. To połączenie idealnie się uzupełnia i kontrastuje. Propozycja od MOOVIN INTERIORS to aranżacja całej kuchni we wspomnianej kolorystyce. Biel blatów w kompozycji z czarnym frontami przyniesie oczekiwany efekt eleganckiej przestrzeni.

Projektanci chętnie sięgają po to, co aktualnie modne: wyraziste kolory lub rozwiązania, które kojarzą się z naturą. Jednak bez względu na panujące trendy, pewne odcienie pozostają uniwersalne. Wykorzystane w akcentach bądź jako jednolita kolorystyka mogą zaaranżować wnętrze w oryginalny sposób. A zestawione np. z ciekawymi kontrastami czy dodatkami, pomogą uzyskać całkowicie niebanalny i nieszablonowy efekt!

Więcej na www.moovin.pl

____________

MOOVIN INTERIORS oferuje usługę wykończenia wnętrz pod klucz. Nad całością procesów od koncepcji po finalną realizację czuwa zespół architektów z wieloletnim doświadczeniem. MOOVIN INTERIORS jest częścią MOOVIN GROUP, firmy powstałej w 2014 roku z pasji do nieruchomości i pięknych wnętrz. Marka specjalizuje się w wykańczaniu wnętrz, sprzedaży wyselekcjonowanych apartamentów wykończonych pod klucz oraz doradztwie w zakresie zakupu mieszkań od warszawskich deweloperów.