Kolejna ekspansja marki Dekoria – tym razem rynek francuski!

Dekoria to polska marka, która daje Polakom powody do dumy. Zyskuje bowiem coraz większą rozpoznawalność na europejskim rynku, podbijając międzynarodowy świat  interior design. Firma otwiera już czternasty sklep w Europie. Tym razem pojawia się na rynku francuskim.

Sklep z oryginalnym asortymentem

Dekoria to polska marka zajmująca się produkcją tekstyliów, mebli i dekoracji do domu. W jej asortymencie znaleźć można między innymi zasłony na okna, rolety rzymskie, poszewki na poduszki, pokrowce na sofy, obrusy i bieżniki na stół oraz materiały w najmodniejszych wzorach. Wszystkie jej produkty wpisują się w najnowsze światowe trendy i nie odstają od mody panującej w krajach zachodnich. Mimo pandemii i utrudnionej sytuacji w branży marka rozwija skrzydła i otwiera się na kolejne rynki. Tym razem otworzyła sklep internetowy we Francji, który jest już czternastym sklepem Dekori w Europie. Francuscy klienci z pewnością docenią styl i jakość, jakimi charakteryzują się produkty polskiego producenta.

Dekoria.pl, pled futrzany Wolf 130×170 cm

Co wyróżnia markę Dekoria?

Dekoria.pl, fotel Unique Velvet

Na szybki rozwój marki oraz zainteresowanie, jakim cieszy się na zagranicznym rynku, wpływa wiele ważnych czynników. Przede wszystkim w jej ofercie znaleźć można bardzo oryginalne wzornictwo i produkty najwyższej jakości, co staje się idealną wizytówką na obcych rynkach. Jej kolekcje nie tylko wpisują się w panujące trendy, ale i dyktują nowe. Warto zaznaczyć też, że 80% produktów Dekori powstaje w jej własnej lokalnej szwalni, która — dzięki wciąż udoskonalanym technologiom — jest jedną z najnowocześniejszych szwalni w Europie. Natomiast fotele, podnóżki, pufy i siedziska marki  tapicerowane są w należącej do niej pracowni tapicerskiej. Wszystkie produkty powstają więc w siedzibie firmy, co gwarantuje szczególną precyzję i najwyższą jakość wykonania. W Polsce materiały, dekoracje i meble Dekori kupić można w sklepach stacjonarnych w Warszawie i w Świdnicy oraz w sklepie internetowym.

Dekoria.pl, poszewka Kinga na poduszkę prostokątna Vintage 70’s