Inspiracje Decoroom na wielkanocny stół

Tegoroczne Święta Wielkanocne, ze względu na panujące ograniczenia, będą inne niż zwykle. Więcej czasu spędzimy w domu z najbliższymi, unikając spotkań w większym gronie. Warto więc zadbać o uroczystą atmosferę tego okresu. Suto nastawiony świąteczny stół zapewnia nie tylko walory smakowe, ale także estetyczne. Ozdoby, dodatki czy piękna zastawa z pewnością podkreślą ten wyjątkowy czas. Oto inspiracje przygotowane przez architektów z Decoroom.

Niech się błyszczy!

Pierwsza propozycja skierowana jest do miłośników sielskiego klimatu. W tej aranżacji architekci Decoroom postawili na materiały o stonowanych kolorach, które wprowadzają naturalny charakter do wnętrza. Wyróżniającym się elementem są tutaj plastry drewna, na których została umieszczona biała zastawa. Złote dodatki od dłuższego czasu wiodą prym w wyborach architektów, dlatego nie mogło ich zabraknąć również w tej aranżacji. Sztućce w postarzanej złotej wersji, złote pisanki w towarzystwie bazi i kryształowych dodatków, tworzą pełną elegancji i oryginalną propozycję wielkanocnego stołu.

Ogród na stole

Pozostając w temacie natury i sielskiego klimatu, prezentujemy kolejną kompozycję pracowni Decoroom. To odważne podejście do aranżacji świątecznej, wnosi do domu wiosenną, radosną atmosferę. Głównym elementem są gęsto ułożone gałęzie bukszpanu, jarmużu i bazi, które zdobią cały stół. Znajdziemy tutaj także niestandardowe rozwiązania takie jak: oryginalny bukiet ze świeżych marchewek, cętki czy skorupki jajka. Wzrok przykuwają nieregularne kształty naczyń i widoczne sploty materiałów. To z pewnością propozycja dla osób, które nie boją się eksperymentować i lubią przełamywać panujące stereotypy. Kompozycja jest świeża, wykwintna i z pewnością zachęca do błogiego śniadania ,,na łonie natury”.

 

 

Subtelne pastele

Kolejna propozycja skierowana jest do osób, które cenią stonowane i delikatne barwy. Prym wiodą tutaj pastele, które zostały przełamane pojedynczymi, mocniejszymi akcentami. Kolorowe talerze, wzorzyste spodeczki, złote sztućce idealnie dopełniają przestrzeń stołu. Zamiast sztampowych kwiatów, mamy tutaj bukiet z bazi, które dodatkowo zostały udekorowane pisankami w pastelowych odcieniach. Całość tworzy spokojną i optymistyczną aranżację, która zachęca do uroczystego i pozytywnego spędzenia Świąt w gronie najbliższych.

Kompozycja Niech się błyszczy: Architekt wnętrz Lidia Czajkowska, Architekt wnętrz Agata Koszelewska, Architekt wnętrz Olga Nowosad-Szewców / Decoroom

Aranżacja Ogród na stole: Architekt wnętrz Katarzyna Domańska, Architekt wnętrz Katarzyna Fotek / Decoroom Kitchen

Propozycja Subtelne pastele: Architekt wnętrz Lidia Czajkowska, Architekt wnętrz Agata Koszelewska, Architekt wnętrz Olga Nowosad-Szewców / Decoroom

Zdjęcia: Marta Behling, Pion Poziom – fotografia wnętrz

Więcej na: https://www.decoroom.eu/

Facebook: https://www.facebook.com/decoroom.eu/

Instagram: https://www.instagram.com/decoroom_eu/