Aranżacje pełne pozytywnej energii z Jedynką

Gdy za oknem panuje ponura zimowa aura, warto we własnym wnętrzu otoczyć się energetycznymi kolorami, poprawiającymi samopoczucie. Obecne w naszych domach barwy mają niezwykłą moc – potrafią motywować do działania oraz pobudzić wyobraźnię, nawet jeśli przyroda na zewnątrz skąpana jest w szarościach. Marka Farb Jedynka pokazuje, jak stworzyć swoje własne królestwo koloru, które inspiruje nawet podczas pochmurnej pogody.

Wspomnienia i emocje związane z soczystą roślinnością możemy łatwo przywołać poprzez pogodną zieleń na ścianach naszego salonu. Barwa Wiosenna trawka z palety Jedynka Deco & Protect Zmywalna doda nam optymizmu i energii, dzięki którym będziemy z chęcią realizować plany oraz z nadzieją patrzeć w przyszłość. Połączenie zieleni z neutralnym odcieniem Szary spokój przy oknach oraz elementami wyposażenia w podobnej tonacji zrównoważy ożywczy klimat, wprowadzając do pomieszczenia nutę elegancji i stylu. Przytulność i ciepło salonu podkreślą osobiste pamiątki, takie jak drewniane obrazki na ścianie czy ręcznie wykonane ozdoby.

Rześki poranek pełen pozytywnego nastroju potrafi naładować nasze baterie na cały nadchodzący dzień. Kojarząca się z czystym oceanem Magia turkusu na ścianie sypialni w ciekawy sposób zapewni efekt orzeźwienia i głębi. By uniknąć wizualnego zmniejszenia pomieszczenia na skutek zastosowania ciemniejszej barwy, bogatym turkusem możemy pokryć tylko jedną ścianę, resztę sypialni pozostawiając w jasnej tonacji, takiej jak np. Poranna rosa. Duże wiszące lustro posłuży w aranżacji nie tylko jako praktyczny detal, ale również doda optycznie przestrzeni i odbije światło, nadając wystrojowi jasność i blask.

Letnie pejzaże to sprawdzony sposób na relaks i uśmiech na naszej twarzy. Zgrany duet odcieni Oliwkowy gaj i Bursztyn na piasku z palety Jedynka Deco & Protect Zmywalna stworzą w salonie aurę beztroskiej bliskości z przyrodą. Zasłony w słonecznym kolorze oraz zdjęcie szemrzącego strumyka dobrze wpiszą się w powstałą kompozycję, dodatkowo akcentując jej naturalne oblicze.

Więcej pomysłów na pogodne aranżacje z Jedynką można znaleźć na stronie:  www.farbyjedynka.pl