Akcesoria łazienkowe z kolekcji Earth, czyli mariaż stylów – industrialnego i skandynawskiego

Akcesoria łazienkowe to bardzo ważne wyposażenie każdej toalety. To one mogą nadać jej niepowtarzalnego designu, albo wręcz przeciwnie pozostać detalami, które dopasują się do otoczenia. Ciekawym rozwiązaniem jest kolekcja Earth od marki Sealskin, która bardzo dobrze wpisuje się w minimalistyczne trendy.

Kolekcja Earth od Sealskin

Motyw ziemi, kamienia, szkła i drewna jest obecnie bardzo popularny w nowoczesnych wnętrzach. Charakteryzuje się spokojnymi, neutralnymi barwami, jak najlepiej oddającymi te naturalnie występujące w przyrodzie. Taki zestaw w łazience pozwala na utrzymanie higieny i jednocześnie stanowi modny element wyposażenia. Dzięki temu zestaw Earth jest świetnym rozwiązaniem na lata i pozwala czerpać przyjemność z codziennych rytuałów.

W skład kolekcji wchodzą:

 • dozownik na mydło,
   
 • szczotka WC z pojemnikiem,
   
 • kubek na szczoteczkę do zębów,
   
 • zestaw: dozownik na mydło 150 ml i kubek na szczoteczkę,
   
 • uchwyt na papier toaletowy.

Akcesoria z kolekcji Earth mają odcień dębu, a wykończenia takie jak nasadki czy uchwyty są w kolorze czarnym. To elegancki zestaw, który doskonale sprawdzi się w łazience w stylu industrialnym i skandynawskim. Minimalistyczna forma podkreśla cechy takie jak prostota i surowość we wnętrzach.

O CORAM DIY

CORAM DIY jest częścią międzynarodowej Grupy Coram oferującej wyposażenie łazienek renomowanych producentów takich jak: TIGER, SEALSKIN, GEESA oraz CORAM SHOWERS. Asortyment CORAM DIY uzupełnia ceramika sanitarna włoskiej marki DISEGNO CERAMICA. Blisko 30-letnie doświadczenie handlowe i produkcyjne, znajomość rynku oraz różnorodny asortyment produktów sprawiają, że CORAM  DIY jest nie tylko atrakcyjnym dostawcą, ale także znakomitym partnerem w biznesie. Nasze produkty znajdują się w ofercie salonów łazienkowych, można je znaleźć na półkach renomowanych marketów budowlanych i na stronach wiodących sklepów internetowych. Reprezentujemy na polskim rynku aż siedem marek produkujących akcesoria oraz meble łazienkowe. Dzięki temu jesteśmy jedyną z największych firm w Polsce oferującą tak różnorodne produkty, które kompleksowo pomogą urządzić każdą łazienkę.