W poszukiwaniu materaca idealnego – testuj przez 101 nocy!

Nic tak nie zapewnia komfortu snu jak dobrze dobrany materac. Wybierając materac nie masz pewności, czy właśnie ten spełni Twoje oczekiwania i będzie dla Ciebie odpowiedni. Teraz już nie musisz się o to martwić! W Black Red White masz aż 101 nocy, żeby wypróbować swój nowy materac i zadecydować, czy zostanie w Twoim domu na dłużej!

Za miękki, a może zbyt twardy? Twardość materaca jest kluczowym czynnikiem przy jego wyborze. To ona wpływa na nasze zdrowie i komfort snu. Aby dobrze dostosować stopień twardości materaca należy zwrócić uwagę między innymi na takie czynniki jak waga ciała oraz pozycja spania.
Jak to działa?
Dokonaj zakupu w salonie sprzedaży lub na www.brw.pl. Zamów lub zabierz materac do domu i prześpij się ze swoim wyborem. Bez obaw, masz na to aż 101 nocy! Jeśli Twój wybór nie okaże się być tym jedynym, zwróć materac sprzedawcy i dokonaj ponownego wyboru.
Zadbaj o przespane noce razem z Black Red White.

Akcja “Testuj materac przez 101 nocy” dotyczy wybranego asortymentu i dotyczy materacy sprzedanych od dnia 10.09.2021 r. Lista sprzedawców i salonów uczestniczących w akcji jest załączona do regulaminu akcji. Asortyment dostępny w poszczególnych punktach sprzedaży może być różny. Szczegółowy regulamin akcji dostępny w salonach i na www.brw.pl. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Black Red White to największa polska grupa meblarska, producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz z ok. 20% udziałem w polskim rynku pod względem wartości sprzedaży. Już od trzech dekad proponuje klientom rozbudowaną ofertę swoich produktów. Szeroki asortyment, różnorodne wzornictwo i konkurencyjne ceny sprawiają, że Black Red White od początku swojego istnienia jest jedną z najbardziej znanych i cenionych polskich marek.