Sen bogów, idealnie dopasowana oferta Hypnos Contract Beds

Co takiego jest w luksusowych hotelowych pokojach, że noce w nich spędzone, nawet te samotne, okazują się wspaniałe? Że zasypiamy chwilę po przyłożeniu głowy do poduszki, a ranek witamy wypoczęci i zrelaksowani. Że nie budzimy się w nocy, nie przekładamy się z boku na bok, że po prostu śpimy jak dzieci? Profesjonaliści wiedzą doskonale, co jest warunkiem tak dobrego snu, który przychodzi do nas podczas hotelowych nocy. Tajemnica tkwi w jakości łóżek i materacy. A goście właśnie tego oczekują – chcą spędzić noc w bardziej komfortowym miejscu, niż ich własny dom.

Materac Hypnos z oferty Hypnos Contract Beds w Nicolaus Hotel & Culinary – butikowym hotelu położonym w centrum Torunia. W eleganckich wnętrzach zastosowano materiały najwyższej jakości. Mimo, że urządzone współcześnie, pokoje są bardzo przytulne i niezwykle komfortowe, także dzięki wysokiej klasy materacom.

Sen to zdrowie

– W łóżku spędzamy średnio aż jedną trzecią życia i warto pamiętać, że nie ma drugiego takiego mebla, który by w tak dużym stopniu wpływał na nasze samopoczucie i zdrowie. O to, by kręgosłup w nocy pozostawał w linii prostej, a każdy centymetr ciała miał podparcie dba właśnie materac. Nieodpowiedni powoduje, że w nocy się wybudzamy, co z kolei prowadzi do zaburzenia głębokiej fazy snu, a ona jest kluczowa, jeśli chodzi o regenerację – przekonuje Bartłomiej Świtkowski, ekspert w dziedzinie dobrego snu, właściciel Home & Hotel Solutions, przedstawiciela Hypnos Contract Beds w Polsce.

Piąte pokolenie

Hypnos to brytyjska firma rodzinna o ponad stuletniej tradycji. Wielokrotnie nagradzana, od pokoleń związana z rodziną królewską. W 1929 roku za swoje produkty otrzymała akredytację brytyjskiej rodziny królewskiej – Royal Warrant of Appointment i może się nią szczycić do dziś. Hypnos wytwarza łóżka tradycyjnymi, rzemieślniczymi metodami. Czerpie z tradycji, wykorzystując jednocześnie najnowsze badania i technologie. Ręcznie wykonane w warsztatach w Buckinghamshire materace i łóżka Hypnos można znaleźć na luksusowych jachtach, w pałacach i najlepszych hotelach.

Łóżko w pałacowej komnacie powinno być królewskie. Takie jest też to w pokoju Double Deluxe Gustawa Flauberta w hotelu Quadrille Relais & Châteaux w Gdyni. Fantazyjny, pikowany zagłówek podkreśla wyjątkowość wnętrza, a królewski sen zapewnia wysokiej klasy materac od Hypnos Contract Beds.

Dookoła świata

Hypnos Contract Beds jest czołowym dostawcą łóżek hotelowych nie tylko w Europie, lecz
i na całym świecie. Eksperci marki wiedzą, że każdy hotel i każdy z gości ma odmienne potrzeby i oczekiwania. Dlatego rozwiązania, które proponuje brytyjska firma są bardzo zróżnicowane, dopasowane do rodzaju obiektu i wielkości hotelowego pokoju. Także oferta marki reprezentowanej w Polsce przez Home& Hotel Solutions ( HYPERLINK “http://www.hhsolutions.pl” www.hhsolutions.pl) pod względem wzornictwa jest różnorodna. Hypnos Contract Beds jest dedykowanym dostawcą łóżek i materacy do renomowanych sieci hotelowych takich jak Marriott International, InterContinental Hotel Group, The RoccoForte Collection, Campbell Gray Hotels, Premier Inn, Corinthia, Millennium, Jumeirah i Van der Valk, a także w uroczych hotelach butikowych. W Polsce najlepiej wyspać możemy się w Katowicach, w Court Yard by Marriott i Marriott Moxy, w Warszawie – Marriott Renaissance, w Court Yard by Marriott i Marriott Moxy w Szczecinie oraz w poznańskim Marriott Moxy i rzeszowskim Holiday Inn Express, a także w hotelu Quadrille Relais & Châteaux w Gdyni, Aries Hotel & Spa w Zakopanem oraz w Wiśle, Nicolaus Hotel & Culinary w Toruniu.

Osiem kroków ku doskonałości

Wyspecjalizowany zespół zarządzania projektami zapewnia klientom serwis składający się
z ośmiu etapów. Począwszy od konsultacji i stworzenia projektu na specjalne zamówienie, poprzez dostawę, instalację, aż po utylizację starego łóżka oraz dożywotnie wsparcie marketingowe. To połączenie korzyści praktycznych i finansowych jest tym, co wyróżnia łóżka kontraktowe marki Hypnos. Na doskonałość serwisu wpływa niewątpliwie rozległa sieć przedstawicieli zaopatrujących klientów hotelowych lokalnie. Zespół wyspecjalizowanych przedstawicieli hotelarstwa kontraktowego znajduje się także w Polsce.

Designerski pokój typu Executive King w hotelu  Renaissance Warsaw Airport, należącego do sieci Marriott Int.  w Warszawie. Śnieżnobiałe podwójne łóżko Hypnos z niebieskimi poduszkami wygląda naprawdę zachęcająco.

Bezpiecznie, higienicznie, wygodnie

Na wysoką jakość materacy Hypnos Contract Beds mają wpływ dziesiątki elementów, między innymi: wypełnienie, tkaniny, ognioodporność, fachowe pikowanie, które zwiększa trwałość produktu, środki zapobiegające owadom, przewiewność, konfiguracja sprężyn kieszeniowych. Technologia HypnosProtect ™ zapewnia najbezpieczniejsze, najczystsze i najzdrowsze środowisko do spania. AntiBug Hypnos Protect™ to skuteczna ochrona przed rozmnażaniem się roztoczy, pluskiew, bakterii oraz powstawaniem grzybów. Każdy z materacy poddawany jest specjalnym testom – Pressure Mapping (mapowaniu nacisku). Testy te mają za zadanie zbadanie siły nacisku z jaką ciało oddziałuje na materac. To najważniejsze, by hotelowy gość niezależnie od postury, wzrostu, wagi czuł taki sam, doskonały komfort snu. Wszystkie łóżka i materace Hypnos posiadają aktualne, bardzo wysokie atesty trudnopalności CRIB-5. Pięcioletnia gwarancja świadczy o  trwałości produktów Hypnos Contract Beds.

Najlepszy przykład na to, że łóżka z oferty Hypnos Contract Beds dopasować można do dowolnego stylu wnętrza, nawet zakopiańskiego. Na zdjęciu inspirowany folklorem góralskim pokój w Aries Hotel & Spa w Zakopanem.

Kompletowanie łóżka

Hypnos Contacts Beds oferuje hotelarzom 6 różnych modeli materacy w 9 wymiarach oraz
6 podstaw ze wszystkimi dodatkowymi funkcjami. Dzięki badaniom nad mapowaniem nacisku, materace marki Hypnos są uniwersalne, równie wygodne dla każdego hotelowego gościa, niezależnie od jego postury. W standardowej wersji marka proponuje solidne podstawy z litego drewna. Do podstawy łóżka klient dobiera zagłówek, który ma największy wpływ na wygląd i styl mebla. Firma oferuje szeroki wybór wezgłowi: tradycyjne i z bocznymi skrzydłami, wysokie i płytkie, proste i ozdobne. A wybór nie będzie łatwy, w swojej ofercie Design For Sleep Hypnos ma aż 60 wzorów tkanin obiciowych. Marka oferuje także łóżka wykonywane na zamówienie. Wszechstronność proponowanych rozwiązań pozwala maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń pokoju hotelowego i dopasować produkt do budżetu klienta.

Odpowiedzialność za planetę

Hypnos Contracts Beds wśród ośmiu punktów serwisowych, które zapewnia swoim kontrahentom ma także wyjątkową usługę – utylizację łóżek – demontaż i oddanie surowców do recyclingu, do ponownego wykorzystania w innych branżach. Należy także podkreślić, że brytyjska marka Hypnos podczas produkcji nie emituje do atmosfery dwutlenku węgla, nie naruszając tym samym równowagi ekologicznej.

Dystrybutorem łóżek i materacy brytyjskiej marki Hypnos Contract Beds w Polsce jest firma Home & Hotel Solutions www.hhsolutions.pl.