Piękna zima z CELEBRATION od Fyrklövern!

Aranżacja stołu w bieli, szarości i srebrze

Zimowe, mroźne krajobrazy z całą pewnością mogą zachwycać swym pięknem. Chłodne kolory, spokojne tonacje, biel przetykana połyskiem srebra – to wszystko podziwiać możemy obserwując śnieżną scenerię. Tak wspaniałe widoki mogą stać się znakomitą inspiracją do aranżacji stołu. I to nie tylko tej na szczególne uroczystości – zawsze bowiem warto zadbać o to, by wspólny posiłek stał się jednocześnie okazją do celebracji piękna. Oto propozycja Fyrklövern – aranżacja z wyjątkową kolekcją CELEBRATION, z typowo zimowymi dekoracjami, ale też z akcentami zwiastującymi nadejście wiosny. 

  Co jest niezbędne do stworzenia stylowej aranżacji stołu? Z całą pewnością pomysł i ciekawa inspiracja. Znaleźć je można wszędzie – a te najbardziej oryginalne zaczerpnąć możemy z otaczającej nas natury. W zimowym czasie dostarcza nam ona niezwykłych wrażeń estetycznych, potwierdzając, że stonowane, chłodne odcienie mogą prezentować się nadzwyczaj efektownie, także na stole. Niezbędna też będzie oczywiście piękna porcelana – wykonana z najwyższą dbałością o każdy detal, o ciekawym, ponadczasowym wzornictwie.

Właśnie taka jest kolekcja CELEBRATION Fyrklövern, zaprojektowana przez artystkę Anne Rosslien. Poszczególne elementy tego serwisu mają falisty kształt, co przyciąga wzrok i tworzy wspaniały efekt.  Ręcznie malowane platynowe krawędzie stanowią stylowe zdobienie. Kolekcja CELEBRATION jest wykonana z porcelany skaleniowej. Dzięki minimalistycznej stylistyce i klasycznemu charakterowi, stanowi doskonałą propozycję na każdą okazję.

Porcelana CELEBRATION perfekcyjnie zaprezentuje się w aranżacji w zimowych tonacjach kolorystycznych – szarościach, srebrze i złocie. Warto wprowadzić też naturalne akcenty dekoracyjne, na przykład kawałki drewna z korą czy kule wykonane z ekologicznego papieru. Wyrafinowanego stylu dodadzą efektowne złote sztućce z kolekcji DIAMOND Fyrklövern. Z kolei ciekawym kontrastowym przełamaniem będą lniane serwetki w kolorze ciemnego granatu. 

A wszystkich, którzy wypatrują już wiosny, z całą pewnością ucieszy bukiet tulipanów z gałązkami wierzby. To nieodzowny znak, że przepełnione słońcem wiosenne dni nadejdą już wkrótce!

Więcej na temat kolekcji oraz informacje dotyczące zamówienia na stronie www.fyrklovern.pl.

Fyrklövern to jedna z największych firm w branży porcelany, szkła i dekoracji wnętrz w Skandynawii. Swoją działalność rozpoczęła w 1974 roku. Przez ponad czterdzieści lat firma ugruntowała swoją wysoką pozycję na europejskim rynku produktów luksusowych. Fyrklövern specjalizuje się w sprzedaży produktów najwyższej jakości, projektowanych i tworzonych dla grupy najbardziej wymagających klientów, z przyjemnością przedstawia swoją unikatową ofertę na rynku polskim. „Piękno, funkcjonalność i ponadczasowe wzornictwo stanowią inspirację do miłego spędzenia czasu przy stole” – to hasło przyświeca Fyrklövern przy projektowania najwyższej jakości porcelany.