Odmień swój dom z Miloo Home – nowa usługa stylizacji i projektowania wnętrz

Piękne przedmioty i właściwa aranżacja mogą odmienić każde wnętrze. Sprawić, że będzie przytulne, eleganckie, wygodne, a do tego funkcjonalne – dokładnie takie, o jakim zawsze marzyliśmy. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę marka Miloo Home, która od niedawna, oprócz szerokiego wachlarza produktów do domu i ogrodu, oferuje klientom nową usługę bezpłatnej* pomocy w stylizacji lub projektowaniu wnętrz.

Tygodnie spędzone we własnych czterech kątach i nieustanne próby godzenia sfery zawodowej i rodzinnej sprawiły, że jeszcze wyraźniej dostrzegamy mankamenty przestrzeni, w której mieszkamy. Coraz częściej marzymy o miejscu do życia nie tylko atrakcyjnym wizualnie, ale też funkcjonalnym, zgrabnie łączącym kolejne role, jakie musi odgrywać: przedszkola, szkoły, biura – i wreszcie – miejsca relaksu. Wiosna to najlepszy moment na zmiany, a teraz dodatkowo pojawił się jeszcze jeden argument. Marka Miloo Home rusza z nową, bezpłatną* usługą stylizacji lub projektowania wnętrz – Design Studio by Miloo Home.

Brak pomysłów na aranżację wnętrza czy przebiegający nas dreszcz na samą myśl o remoncie nie są już wymówką! Eksperci marki pomogą nam odmienić naszą przestrzeń zgodnie z potrzebami i gustem. Usługa dostępna jest w dwóch wariantach – stylizacji dowolnie wskazanego wnętrza lub kompleksowej usługi projektowania wybranego pomieszczenia, domu albo mieszkania, obejmującej również opiekę specjalistów marki na każdym etapie realizacji projektu. Co więcej, usługi mogą dotyczyć wykończenia zarówno nowo zakupionego lokalu, jak i odświeżenia tego, w którym obecnie mieszkamy.

Na początek, w obu wariantach, klientów czeka rozmowa z ekspertami marki Miloo Home – telefoniczna lub odbywająca się w salonie – podczas której opowiedzą oni o swoim stylu życia, potrzebach oraz ulubionej stylistyce. Na tej podstawie powstaje spersonalizowany projekt wnętrza, zawierający różne elementy, niezbędne do wprowadzenia zmian. W opcji stylizacji klient otrzymuje koncepcję układu funkcjonalnego wnętrza (rzut poziomy w skali z proponowanym rozmieszczeniem mebli i innych głównych elementów wyposażenia), wizualizację wnętrz metodą moodboard (obrazującą rozwiązania estetyczne, kolorystyczne i oświetleniowe dla wybranych pomieszczeń) oraz szczegółowy spis elementów wyposażenia wraz z cenami. Jeśli jednak to zbyt mało, a my potrzebujemy dodatkowego wsparcia, wybierzmy usługę w wersji rozszerzonej, która pozwoli nam bezpiecznie przejść przez cały proces zmian… bo wszystkim zajmą się specjaliści marki Miloo Home. Od stworzenia projektu, doradztwa i planowania całego procesu, poprzez zakup mebli, logistykę i montaż, kontakt z fachowcami, aż po serwis. Efekt? Pełen pakiet dokumentów dostępnych w wersji pierwszej dodatkowo poszerzony o rzuty techniczne 2D i wizualizacje 3D oraz pełną obsługę przy wykończeniu wnętrza i jego aranżacji.

Po szczegóły oferty zapraszamy na stronę https://www.miloohome.pl/usluga-projektowania-wnetrz.

*Dodatkowe informacje można otrzymać przy okazji kontaktu telefonicznego (734 167 904, 734 167 935) lub za pośrednictwem e-maila (design.studio@miloohome.pl).

*********

Miloo Home to ekskluzywna marka oferująca designerskie meble i akcesoria do domu i ogrodu. W swojej ofercie posiada zarówno kolekcje nowoczesne, klasyczne, jak również industrialne. Każda z nich, stworzona zgodnie z aktualnymi trendami, charakteryzuje się nie tylko doskonałym wzornictwem, lecz także najwyższą jakością wykonania. Salony Miloo Home zlokalizowane są w największych miastach w całej Polsce. Marka prowadzi również sprzedaż online na www.miloohome.pl.