NOWOŚĆ! Szkło pod LOOPą – nowa paleta przycisków spłukujących od TECE

 Szkło nie musi być transparentne. Wręcz przeciwnie. Niczym obraz w kalejdoskopie może zaskakiwać swą niezwykłą różnorodnością i pełną paletą barw. Aby się o tym przekonać, wystarczy odwiedzić Murano – urokliwą wyspę słynącą z wieloletniej tradycji wytwarzania szkła. To ona stała się inspiracją do opracowania nowych modeli przycisków TECEloop – rozwijających spektrum możliwości w projektowaniu łazienek.

Funkcjonalność w szklanej formie

 Szkło od lat inspiruje twórców, znajdując coraz szersze zastosowanie w budownictwie i aranżacji wnętrz. Rozwój technologii oraz nowe możliwości uszlachetniania sprawiły, że ten niegdyś kruchy materiał stał się trwały, wytrzymały, a także bezpieczny. Atrakcyjność szkła nie przemija – wciąż pozostajemy pod urokiem jego wyjątkowej elegancji, połysku, podobieństwa do szlachetnych kruszców oraz zdolności przepuszczania światła. Nie bez znaczenia są także jego właściwości użytkowe – jest łatwe w obróbce, spełnia wysokie wymogi higieniczne, umożliwia wydzielenie stref i optyczne powiększenie pomieszczenia. To właśnie te cechy sprawiły, że stosowane jest na szeroką skalę w łazienkach.

Szkło to jeden z najbardziej klasycznych materiałów wykończeniowych przycisków TECEloop. Teraz – przybierając intrygujące barwy – przedstawia swoje nowe oblicze. W każdym z nich jest mu do twarzy. Wachlarz odcieni został bowiem wyselekcjonowany przez prof. Axela Venna – projektanta, artystę, badacza kolorów i trendów. 

Mistrzowska paleta

 Nowe modele przycisków TECEloop dostępne są w pięciu wariantach kolorystycznych.

Wieczorny zmierzch to propozycja dla fanów głębokich, ciemnych i lśniących barw. Przycisk ten przywołuje wspomnienia burzowego nieba w środku lata i jest wyrazem tęsknoty za morzem, cytrusami oraz zapachem włoskiego wybrzeża. Stanowi zmysłowy, elegancki, a zarazem oryginalny akcent w aranżacji łazienki. Wyrazista alternatywa dla popularnej czerni.

TECEloop w wydaniu rubinowa czerwień to detal stworzony z myślą o odważnych stylizacjach. Niczym wisienka na torcie dopełnia aranżację, nadając lub uwydatniając indywidualny charakter wnętrza.

Zwolennicy naturalnych barw i kolorów ziemi docenią z kolei przycisk w wariancie kawowy brąz. Ciepły, a zarazem głęboki odcień współgra stylistycznie z naturalnymi materiałami wykończeniowymi oraz motywami inspirowanymi światem fauny i flory. Intrygujący kompan dla beżów, zieleni, jasnych brązów czy bieli.

Paletę nowych modeli TECEloop uzupełniają także dwa stonowane odcienie – jasny beż oraz szkło tytanowe. Minimalistyczne, w ciepłej lub chłodnej tonacji, stanowią funkcjonalne dopełnienie klasycznych, jak i nowoczesnych aranżacji.

 Artystyczne kompozycje

TECEloop to system modułowy, który pozwala na spersonalizowanie przycisku spłukującego i dopasowanie do indywidualnego gustu oraz stylu wykończenia łazienki. Dokonuje się tego poprzez dobór płytki i koloru przycisków. Szeroka paleta barw i materiałów zapewnia możliwość stworzenia produktu idealnie wpisującego się w projekt łazienki. Dodatkowo przyciski mogą być montowane tradycyjnie, tj. natynkowo, a także w sposób zlicowany z powierzchnią ściany – za pomocą dodatkowej ramki.

Ceny netto: od 937 zł