Karnawałowe spotkania przy stole Najpiękniejsze aranżacje z Fyrklövern!

Tradycyjnie karnawał to czas spotkań z przyjaciółmi – i doskonały pretekst, by znaleźć czas dla dawno niewidzianych bliskich. Nie muszą to być huczne bale – wystarczy pełne dobrego smaku i stylu spotkanie, przy wyjątkowo zaaranżowanym stole. Taką właśnie oprawę zapewnią serwisy Fyrklövern. Każdy z nich ma swój charakter, dzięki czemu możemy stworzyć aranżację, która będzie w pełni odzwierciedlać nasz indywidualny gust. Oto kolekcje MOMENTS i VICTORIA – całkiem odmienne, które łączy jeden mianownik – miłość. Zostały stworzone z miłością do porcelany i z miłości do tego, co jednocześnie piękne i użyteczne. Dzięki nim każdy posiłek będzie niczym królewska uczta, nie tylko dla podniebienia, ale i dla oczu.

   Każde spotkanie, bez względu na okazję i liczbę gości, zasługuje na piękną oprawę stołu. Jego aranżacja to doskonała możliwość, by z jednej strony podkreślić wyjątkowe okoliczności, a z drugiej – by wyrazić siebie. Doskonale rozumie to marka Fyrklövern, która ma w swym asortymencie wiele różnorodnych kolekcji. Na wszelkie spotkania, które chcemy wypełnić zachwycającą atmosferą, idealnym wyborem będą serwisy MOMENTS i VICTORIA. Ten pierwszy to kwintesencja kobiecego spojrzenia na piękno, a drugi – to hołd dla miłości. Obydwa są zaś ukłonem w stronę sensu bycia razem przy rodzinnym stole.

MOMENTS Fyrklövern, czyli ciesz się wspólnymi chwilami!

MOMENTS Fyrklövern to wyjątkowo kobieca kolekcja, zaprojektowana przez Marię Montazami. Subtelny kształt i kredowo-biała, perłowa lamówka nadają serwisowi lekkości, a szary dekor przywodzi na myśl ducha vintage. To co sprawia, że ​​ta zastawa stołowa jest jeszcze bardziej wyjątkowa, to elementy w kolorze różowym, które zostały nazwane Lipstic Pink.

Przygotowując aranżację stołu na przyjęcie czy inne uroczystości, warto sięgnąć po kontrastowe, głębokie, nasycone barwy, które idealnie podkreślą wszystkie atuty porcelany MOMENTS. Ciekawy efekt uzyskamy łącząc elementy serwisu z dodatkami w odcieniu niebieskim, zielonym i bordowym. Bogate i intensywne kolory jedwabiu i aksamitu, a także ich wyjątkowa struktura dodatkowo spotęgują cudowne poczucie luksusu i podkreślą piękne kształty porcelany. Podniosły nastrój spotkania jeszcze bardziej wzmocnią ustawione w centralnej części stołu suszone i żywe kwiaty, a także aksamitne wstążki, którymi warto obwiązać sztućce.

 

VICTORIA Fyrklövern, czyli triumf piękna i miłości!

Romantyczny serwis VICTORIA został zaprojektowany przez Anne Rooslien. Powstał z okazji zaślubin następczyni tronu Szwecji, jako porcelanowy hołd złożony miłości. Ta wytworna i ponadczasowa kolekcja udekorowana jest subtelnym wzorem, który wije się niczym jedwabna wstęga na białym tle. Wyjątkowość serwisu podkreślają połyskujące elementy z 18-karatowego złota. To serwis, z którym można tworzyć wspomnienia chwil spędzonych w towarzystwie ukochanych osób. 

Porcelana VICTORIA Fyrklövern stanowi kwintesencję luksusu, nieodzownego przy szczególnych okazjach. A takich przecież w karnawale nie brakuje! Kolekcji VICTORIA Fyrklövern warto zapewnić towarzystwo złota, brokatu i różu. Dla tak bogatych dekoracji najlepszym tłem będzie szary, lniany obrus. Gdy rozłożymy na nim złoty bieżnik, nabierze on zupełnie nowego charakteru. Efektu dopełnią girlandy, rozrzucone błyszczące gwiazdki, kawałki koronki, użyte jako podkładka pod sztućce oraz niskie wazony, wypełnione białymi różami. Pozostaje czekać na gości i wspólnie wznieść toast za pomyślność. To będzie niezapomniane przyjęcie!

Więcej na temat kolekcji oraz informacje dotyczące zamówienia na stronie www.fyrklovern.pl.

Fyrklövern to jedna z największych firm w branży porcelany, szkła i dekoracji wnętrz w Skandynawii. Swoją działalność rozpoczęła w 1974 roku. Przez ponad czterdzieści lat firma ugruntowała swoją wysoką pozycję na europejskim rynku produktów luksusowych. Fyrklövern specjalizuje się w sprzedaży produktów najwyższej jakości, projektowanych i tworzonych dla grupy najbardziej wymagających klientów, z przyjemnością przedstawia swoją unikatową ofertę na rynku polskim. „Piękno, funkcjonalność i ponadczasowe wzornictwo stanowią inspirację do miłego spędzenia czasu przy stole” – to hasło przyświeca Fyrklövern przy projektowania najwyższej jakości porcelany.