Nowość! Suszarka Infinity FLEX z powierzchnią suszenia 30 metrów – świetne rozwiązanie na jeszcze większe pranie

Nowa, rozsuwana suszarka Infinity FLEX od Viledy sprawia, że suszenie prania, nawet bardzo dużych gabarytów, to żaden problem. I to zarówno, jeśli chodzi o ilość, jak i wielkość prania. 

Z myślą o dużej ilości prania dużych gabarytów 

Udoskonalony model Infinity FLEX został zaprojektowany z myślą o dużej ilości prania, dużych gabarytów. Dodatkowo podwyższony stelaż, wyższe skrzydła oraz rozsuwane linki umożliwiają wieszanie zarówno codziennego prania, jak i obrusów, pościeli, prześcieradeł, czy długich części garderoby itp. Suszarka jest wyposażona w grubsze o 40 proc. linki, dzięki którym pranie ma mniej zagnieceń niż kiedykolwiek, co ułatwia późniejsze prasowanie. 

Teleskopowe linki, są regulowane do 2 metrów długości – daje to aż 30 metrów powierzchni suszenia. W zależności od potrzeb, po pełnym rozłożeniu, suszarka może zmieścić nawet do czterech pełnych prań. 

Komfortowa i bezpieczna 

Nowa Infinity FLEX jest bardzo komfortowa w użytkowaniu: uniwersalność i mobilność zwiększona została przez nogi zakończone obudowanymi kółkami. Dlatego bez problemu można ją przesunąć w wybrane miejsce, nawet z mokrym praniem. Suszarka ma dodatkowy wieszak na drobną bieliznę, została także wyposażona w dodatkową blokadę skrzydeł i zabezpieczenie przed przypadkowym złożeniem.

Produkt nie wymaga montażu dodatkowych elementów. Infinity FLEX jest gotowa do użytku zaraz po rozpakowaniu.

Wymiary i parametry techniczne:

Powierzchnia suszenia: 30 m

Wymiary po rozłożeniu skrzydeł: 216-304 x 56 x 128cm

Wymiary po złożeniu: 56 x 8 x 122 cm

Cena: ok. 189,90 zł

Więcej na: www.sklep.vileda.pl/produkt/suszarka-na-pranie-infinity-flex.php 

O firmie:

 Vileda w Polsce rozpoczęła swoją działalność w roku 1994. Od tego czasu rozbudowała doskonałą dystrybucję we wszystkich miastach Polski i jest obecna zarówno w sieciach międzynarodowych, jak i na rynku tradycyjnym Vileda gwarantuje najwyższej jakości artykuły gospodarstwa domowego, dzięki czemu sprzątanie, prasowanie i suszenie stało się czystą przyjemnością, a liczba lojalnych klientów zwiększa się z roku na rok. Firma FHP Vileda (Freudenberg Household Products Vileda) jest częścią koncernu Freudenberg, który cieszy się ponad 150 letnią tradycją. Koncern Freudenberg to rodzinna firma założona w roku 1849 roku w Niemczech w mieście Weinheim przez Carla-Johanna Freudenberga. Obecnie posiada 280 oddziałów w 42 krajach  i zatrudnia ponad 30.000 pracowników. Dzięki ciągłej pracy nad nowymi rozwiązaniami technicznymi wszystkich produktów do sprzątania (od ściereczek, zmywaków i rękawiczek poprzez całą gamę mopów i systemów czyszczących po całą kategorię do prasowania i suszenia), Vileda stała się światowym liderem w branży mechanicznych środków czystości. 

Więcej informacji: www.vileda.pl