D-Neo w stylu monochromatycznym

Dzięki wyrazistej stylistyce każdy pojedynczy element z serii D-Neo będzie zawsze wydawał się idealnie dopasowany. Nowy kolor wykończenia Dąb Terra nadaje meblom subtelny, ale jednocześnie wyrazisty efekt. Bez względu na to, jaki jest styl  w projektowaniu łazienki jako całości, seria D-Neo od Duravit zawsze będzie się wyróżniać spójnym, monochromatycznym stylem. Dostępne w wielu wariantach wzorniczych D-Neo oferuje meble, które doskonale uzupełnią każdą łazienkę. Okrągłe lustra zapewniają pośrednie światło, które gwarantuje przyjemne, optymalne oświetlenie strefy mycia. Serię uzupełnią baterie, charakteryzujące się prostym , geometrycznym kształtem   z charakterystycznym pionowo ułożonym uchwytem oraz funkcją FreshStart.

D-Neo Monochromatyczny

Nowe wykończenia mebli Dąb Terra  z dużą owalną umywalką nablatową nadaje strefie umywalki współczesną solidność. Połączenie naściennej toalety D-Neo i przycisku uruchamiającego A.1 firmy Duravit podkreśla spójny charakter serii.

D-Neo Monochromatyczny

Uzupełniające okrągłą umywalkę nablatową, baterie D-Neo imponują swoim wyraźnym i geometrycznym charakterem, zapewniając subtelny, ale wyrazisty efekt.

D-Neo Monochromatyczny

Dopełnieniem strefy mycia D-Neo jest duże, okrągłe lustro, które zapewnia pośrednie oświetlenie zapewniające przyjemne oświetlenie strefy mycia. Dodatkowo: umywalka nablatowa owalna D-Neo i bateria D-Neo.

D-Neo Monochromatyczny

Przejrzysty design wiszących toalet D-Neo jest spójny z harmonijnym ogólnym projektem D-Neo. Wyposażony w technologię Duravit Rimless® i opcjonalnie dostępny z antybakteryjną glazurą ceramiczną HygieneGlaze, która zapewnia długotrwałą higienę.

D-Neo Monochromatyczny

Spójność serii D-Neo widać również w ilości oferowanej przez nią przestrzeni, tutaj półwysoka szafka w kolorze Dąb Terra  zapewnia dużo miejsca.

D-Neo Monochromatyczny

Owalna umywalka nablatowa z serii D-Neo wraz z dopasowaną baterią D-Neo.

D-Neo Monochromatyczny

Szafka podumywalkowa D-Neo z uchwytem w kolorze diamentowej czerni i dwiema szufladami zapewnia odpowiednie przechowywanie nawet w małych pomieszczeniach.