NOWOŚĆ! Oryginalne z natury – przyciski TECEloop w wyjątkowej odsłonie

 Przyroda to niewyczerpane źródło inspiracji. Spragnieni bliskości, chętnie zapraszamy ją do naszych wnętrz. Teraz, dzięki rozwiązaniom od marki TECE, może zagościć również w pomieszczeniach sanitarnych. Dąb, marmur, kamień łupkowy i szkło stały się bowiem inspiracją dla nowych wariantów przycisków TECEloop. 

Potrzeby wnętrza

 Piesze wędrówki po górach, spacer po lesie wśród szumu drzew czy kojący dla zmysłów dotyk chłodnego kamienia – korzyści płynących z przyrody nie sposób nie docenić. Przebywanie na łonie natury uspokaja, wycisza, dotlenia organizm. Nic dziwnego, że chcemy mieć z nią kontakt jak najczęściej – także w najbliższym otoczeniu. Odpowiedzią firmy TECE na tę potrzebę bliskości są przyciski spłukujące do WC TECEloop. Inspirowane i wykonane z naturalnych materiałów, pozwalają zwiększyć komfort użytkowania łazienki i wprowadzić do niej upragnione doznania. Nowe modele dostępne są w wariancie dąb, marmur, kamień łupkowy i szkło. Bazując na niezmiennej funkcjonalności i doskonałości kształtów, z którą od lat kojarzona jest seria przycisków TECEloop, otrzymały nowy wyraz i oryginalne wykończenie. 

 Kontakt z naturą

Osoby, które na pierwszym planie stawiają przytulność, docenią z kolei przycisk TECEloop w wariancie dąb. Drewno bowiem, jak żaden inny materiał, pozwala nadać naturalny charakter wnętrzu oraz sprawić, że staje się ono ciepłe i przyjemne dla zmysłów. 

Majestatyczny, a zarazem delikatny – marmur zachwyca swoim pięknem i szlachetnością od pokoleń. Do niedawna kojarzony wyłącznie z przepychem i luksusem. Teraz, dzięki rozwojowi technologii obróbki, rezygnuje ze swej elitarności, wyrażając dążenie do natury i autentyczności w aranżacji wnętrz. Przyciski TECEloop w tym wykończeniu podkreślą unikalny, a zarazem szlachetny charakter łazienki.

Kamień łupkowy intryguje surową elegancją i strukturą. Zafascynowani wielowymiarowością i tajemniczością kamienia, odkrywamy jego naturę w nowoczesnym detalu. 

 Szkło to z kolei jeden z najbardziej klasycznych materiałów wykończeniowych przycisków TECEloop. Teraz – przybierając intrygujące barwy – przedstawia swoje nowe oblicze. Wachlarz odcieni został wyselekcjonowany przez prof. Axela Venna – projektanta, badacza kolorów i trendów. Nowe modele TECEloop dostępne są w kolorach: wieczorny zmierzch, rubinowa czerwień, kawowy brąz, jasny beż i szkło tytanowe.

 W zgodzie z Twoją naturą

System modułowy TECEloop pozwala na spersonalizowanie przycisku spłukującego i dopasowanie do indywidualnego gustu oraz stylu wykończenia łazienki. Dokonuje się tego poprzez dobór płytki i koloru przycisków. Szeroka paleta barw i materiałów zapewnia możliwość stworzenia produktu idealnie wpisującego się w projekt łazienki. Dodatkowo przyciski mogą być montowane tradycyjnie, tj. natynkowo, a także w sposób zlicowany z powierzchnią ściany – za pomocą dodatkowej ramki.

Nowe modele TECEloop to gwarancja oryginału. Powstały z prawdziwych materiałów, takich jak drewno, marmur i kamień łupkowy. Zachwycają swoją prostotą i autentycznością. To rozwiązania prawdziwe z natury.