NOWOŚĆ AKPO: Nowoczesny i oryginalny okap WK-9 Clarus

Wystarczy jedno dotknięcie pilota lub panelu z dotykowym sterowaniem, aby komfortowo zarządzać pracą najnowszego okapu WK-9 Clarus od AKPO. Dzięki temu możemy dopasować moc urządzenia do naszych indywidualnych potrzeb.

WK-9 Clarus to nowość od AKPO. Wygodne zarządzenie jego pracą za pomocą dotykowego sterowania czy pilota oraz wbudowany timer to dopiero początek jego zalet.  Na specjalną uwagę zasługuje jego przykuwający uwagę kształt. Jego nienachalna, opływowa linia świetnie wkomponuje się zarówno w klasyczne, jak i nowoczesne wnętrza kuchenne. Dzięki wyjątkowej konstrukcji okapu, wykonanej z wypukłej tafli szkła jego konserwacja i czyszczenie jest niebywale proste. Na próżno w nim szukać szczelin, w których może osadzać się tłuszcz i zanieczyszczenia. Do jego czyszczenia wystarczy czysta szmatka i płyn do szyb.

Jak wiadomo, słabe oświetlenie znacznie utrudnia prace kuchenne. Z okapem WK-9 Clarus to już nie problem. Dzięki zastosowaniu oświetlenia w postaci „pasków LED-owych” nasze kuchenne pole robocze będzie zawsze dobrze doświetlone. Liniowe, energooszczędne oświetlenie LED zapewnia długi czas pracy, a jego jasne, przyjemne światło nie męczy oczu, co znacznie wpływa na jakość gotowania i pozwala zaoszczędzić pieniądze.

WK-9 Clarus to:

– dotykowe sterowanie,

-timer i pilot do zdalnego sterowania

– energooszczędne, liniowe oświetlenie LED,

– wydajność okapu 415 m3/h.