Multiuse, czyli funkcjonalne biurko Darin od Black Red White

Wielofunkcyjność to jeden z wiodących trendów w ostatnim czasie. Współczesne wnętrze musi sprostać wielu oczekiwaniom jednocześnie, w tym wyzwaniom dnia codziennego. To samo ma miejsce w przypadku mebli, gdzie piękny dizajn to nie wszystko. W dobie pracy zdalnej, domowe biuro to centrum dowodzenia, a wielofunkcyjne biurko Darin to komfort pracy na najwyższym poziomie.

Jak większość z nas, nie spodziewałeś się przejścia z pracy biurowej na home office? Jeśli odpowiedź brzmi twierdząco, możemy temu zaradzić! Biurko Darin w stylu loftowym sprawdzi się zarówno jako miejsce pracy, jak również damska toaletka. Po skończonej pracy, laptopa oraz wszelkie dokumenty schowasz do półki ukrytej pod przesuwanym blatem. To sposób na to, byś po zakończonym dniu zaaranżował tam miejsce na coś innego.

Wybarwienie drewna: Dąb arlington

Więcej niż jeden atut

Pojemne wnętrze schowka to nie jedyny atut tego modelu. Pod laminowanym blatem kryją się również dwa wejścia USB, dzięki czemu bez problemu naładujesz telefon podczas pracy. Na blacie zamontowana została praktyczna półka, na której ustawisz monitor. W biurku Darin umieszczone zostało także energooszczędne oświetlenie LED. W łatwy sposób dostosujesz jego moc do swoich potrzeb, dzięki dotykowemu przyciskowi.

Biurko Darin

Domowe biuro

Mimo tak wielu funkcji, biurko Darin jest meblem o małym gabarycie. Z pewnością znajdzie swoje zastosowanie w małych wnętrzach takich jak sypialnia czy przedpokój, bez konieczności aranżowania odrębnego pomieszczenia na domowe biuro.

Wybarwienie drewna: Biały alpejski

Dobry Wzór

Biurko Darin jest finalistą konkursu Dobry Wzór 2021 organizowanego przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego.

Wybarwienie drewna: Dąb Arlington/Biały Alpejski