Kuchnia skrojona na miarę. Bezpłatny webinar OKK! design

Kuchnia to serce domu, a sercem kuchni jest… zabudowa! Nasze decyzje związane z wyborem zabudowy kuchennej uzależnione są nie tylko od względów estetycznych, ale również od naszych potrzeb i cech danej przestrzeni. W zabudowie ukryte są też sprzęty AGD, które są podstawą użytkowania tego wnętrza. Na najbliższym webinarze OKK! design gość specjalny, Wioleta Cieślik z Pracowni Architektury Wnętrz Decoroom, opowie o projektowaniu i dobieraniu zabudowy kuchennej do domu.

Bezpłatny webinar z cyklu OKK! design „Jak zaprojektować kuchnię na wymiar?” odbędzie się w poniedziałek, 25 kwietnia o godzinie 12.00 z udziałem Wiolety Cieślik, dyrektor działu Decoroom Kitchen w Decoroom. Partnerami spotkania są marki Samsung oraz Ardant.

Jakie zagadnienia poruszą zaproszeni goście podczas webinarium?

• Zabudowa kuchenna dobrana do pomieszczenia

• Zabudowa na wymiar czy modułowa?

• Zabudowa kuchenna a potrzeby domowników

Gościem specjalnym będzie Wioleta Cieślik, dyrektor działu Decoroom Kitchen w Decoroom. Z branżą związana od 15 lat. Miłośniczka stylu minimalistycznego we wnętrzach oraz przedmiotów pochodzących z ery przemysłowej i starych, industrialnych mebli z metalowymi wykończeniami. W projektowaniu zabudowy meblowej kieruje się przede wszystkim zasadą funkcjonalnego wykorzystania przestrzeni przy zastosowaniu wysokiej jakości materiałów przyjaznych użytkownikom. Ceni naturalne materiały i dopracowane detale. W wolnym czasie podróżuje, szukając inspiracji ze świata sztuki, designu i mody.

Podczas webinaru projektantka opowie o tym, jakie typy zabudowy sprawdzają się w konkretnym pomieszczeniu oraz jak dobrać szafki kuchenne do naszych potrzeb. Dyrektor działu Decoroom Kitchen przybliży również szczegóły projektowania kuchni na wymiar i opowie o różnorodnych rozwiązaniach urządzania przestrzeni kuchennej.

Mecenasem webinaru jest Samsung. Eksperci marki, Mateusz Kazula oraz Paweł Brzezicki, opowiedzą o linii produktów Samsung Infinite Line™️, dostępnej w dwóch wykończeniach – satynowego oraz czarnego szkła.  Urządzenia zaprojektowane w ramach tej kolekcji charakteryzują się innowacyjnością, przemyślanym designem oraz dbałością o każdy detal. Trenerzy Samsung przybliżą uczestnikom produkty takie jak Samsung Infinite Line™ Dual Cook, Dual Cook Flex czy Dual Cook Steam, a także piekarniki kompaktowe z funkcją mikrofali. Innymi zaprezentowanymi urządzeniami AGD będą lodówki Kitchen Fit i zmywarki.

Aby wziąć udział w bezpłatnym webinarze, wystarczy się zarejestrować, klikając w link: https://tiny.pl/92b96

Wydarzenie online jest dostępne również na fanpage’u OKK! design.

Patroni webinarów OKK! design: Elle Decoration, WhiteMAD, Dobre Wnętrze, Czas na Wnętrze, MAGAZIF.com, Foorni.pl, Example.pl, Exspace.pl, Designteka.pl, Weranda, Ambiente.info.pl, Arch_App

Organizator: OKK! PR

Mecenas: Samsung

Partner: Ardant

AGENDA SPOTKANIA:

12.00 – powitanie gości i widzów

12.05 – prezentacja Samsung

12.30 – wystąpienie Wiolety Cieślik, gościa specjalnego webinaru

13.00 – pytania na forum od widzów