Inteligentne odkurzacze EZVIZ RC3 i RC3 Plus już dostępne na polskim rynku

25 sierpnia 2023 r. –  EZVIZ, światowy lider w rozwiązaniach smart home, właśnie wprowadził na polski rynek dwa modele inteligentnych odkurzaczy. Seria RC to wyjątkowe roboty sprzątające w zestawie z kompatybilną stacją dokującą, charakteryzujące się trzema różnymi trybami sprzątania, kompaktowym rozmiarem, a także obudową z ekologicznych materiałów. Nowe odkurzacze cechują się również przystępnymi cenami: RC3 za 999 zł i wersja Plus za 1499 zł. 

Rozwiązania smart home, a w szczególności te dedykowane utrzymaniu porządku, stają się obecne niemal w każdym mieszkaniu. Marka EZVIZ podążając za tym trendem, oferuje w katalogu swoich produktów urządzenia dostępne dla każdego w zależności od preferencji oraz dostępnego budżetu. Z myślą o nawet najbardziej wymagających klientach o nieco niższych możliwościach budżetowych, EZVIZ wprowadził właśnie na rynek swoje ekologiczne produkty EZVIZ RC3 oraz RC3 Plus stworzone z myślą o domowym komforcie.

EZVIZ RC3, inteligentny robot odkurzający wykonany z ekologicznych materiałów

EZVIZ RC3 to jeden z najbardziej funkcjonalnych robotów sprzątających ze średniej półki cenowej. Urządzenie za sprawą swojej kompaktowej budowy sprawnie i zgrabnie porusza się po domu, a dzięki dużej mocy ssania i prostemu sterowaniu gwarantuje skuteczne czyszczenie. Wbudowany zbiornik na kurz o pojemności 800 ml sprawia, że robot ten jest nieocenionym pomocnikiem w sprzątaniu, zwłaszcza jeśli w domu przebywają zwierzęta gubiące sierść.

RC3 posiada moc ssania do 2700 Pa i jest przeznaczony do czyszczenia wszystkich rodzajów podłóg twardych, pochłaniając śmieci, zabrudzenia i sierść zwierząt domowych. Dzięki wbudowanemu czujnikowi rozpoznającemu typ podłogi odkurzacz wykrywa rodzaj nawierzchni, w tym dywany w czasie rzeczywistym. Jego duże koła umożliwiają mu pokonywanie 2-centymetrowych krawędzi i poruszanie się po wykładzinach dywanowych bez najmniejszego wysiłku. Ponadto, znajdując się na wykładzinie, RC3 automatycznie zwiększa moc ssania, aby dokładniej pozbierać ukryte w niej zabrudzenia czy paprochy.

Odkurzacz EZVIZ posiada również wbudowany żyroskop i wykrywanie podczerwieni. Dzięki temu płynnie porusza się po domu, omijając przeszkody, takie jak kosze na śmieci, skarpetki czy krzesła. Potrafi przekraczać progi o wysokości do 20 mm, umożliwiając swobodne poruszanie się po różnych pomieszczeniach.

EZVIZ RC3 Plus, inteligentny robot odkurzający z samooczyszczającą się stacją dokującą

EZVIZ RC3 Plus to pierwszy w historii marki odkurzacz z samooczyszczającą się stacją zasilania. Po zakończeniu sprzątania bądź całkowitym zapełnieniu zbiornika robot RC3 Plus udaje się do stacji ładującej, która automatycznie wybiera z niego kurz i inne zanieczyszczenia. W zestawie znajdują się również pojemne worki na kurz o pojemności 4 l, które starczają aż na 90 dni użytkowania.

Dzięki mocy ssania 2700 Pa, a także szczotce obrotowej i bocznej RC3 Plus usuwa zabrudzenia nawet z najtrudniej dostępnych zakamarków i skutecznie oczyszcza pomieszczenia z sierści zwierząt domowych. Jego niska obudowa o wysokości zaledwie 7,8 cm pozwala mu dotrzeć w każde, nawet najmniej dostępne miejsce bez konieczności przesuwania kanap, szaf ani łóżek.

Ponadto odkurzacz posiada wbudowane trzy różne tryby sprzątania, które można zmieniać za pomocą przycisku znajdującego się na odkurzaczu lub korzystając z pilota. Odkurzacz można dopasowywać względem potrzeb włączając tryb automatyczny, tryb jazdy wzdłuż ściany bądź tryb sprzątania miejscowego.

W trosce o środowisko

Kontynuując swoją misję zrównoważonego rozwoju EZVIZ Green, marka wprowadza do swojego portfolio produkty wyprodukowane z materiałów z odzysku – takie jak roboty sprzątające z serii RC. Do stworzenia spodu pojedynczego odkurzacza RC3 Plus wykorzystano 16 butelek z tworzywa sztucznego, dając im w ten sposób „nowe życie”. Warto również dodać, że część przychodów uzyskiwanych ze sprzedaży robotów jest przeznaczona na sadzenie drzew i wsparcie lokalnych farm w ramach specjalnego Globalnego Programu Zalesiania EZVIZ. We współpracy z renomowanym partnerem ekologicznym Treedom, platformą specjalizującą się w sadzeniu drzew, EZVIZ już teraz sadzi średnio dwa drzewa dziennie.

O firmie EZVIZ

Od 2013 roku EZVIZ zajmuje się wprowadzaniem „wygodnego życia” do każdego domu – oznacza to, że tworzymy proste, ale funkcjonalne urządzenia i sprzęt smart home, aby zapewnić poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Jako światowy lider w dziedzinie inteligentnych zabezpieczeń domowych, EZVIZ kreuje przyszłość inteligentnego domu i życia poprzez nieustanne wprowadzanie innowacji technologicznych, wytwarzanie niezawodnych produktów wysokiej jakości i godne zaufania usługi w chmurze. Jesteśmy obecni w ponad 130 krajach, zaufały nam miliony użytkowników i rodzin.