Defra z nową stroną WWW – intryguje i inspiruje

Firma Deftrans – lider na rynku mebli łazienkowych i kuchennych, inwestuje w rozwój swoich marek. Właśnie zakończyły się prace nad nowym projektem strony internetowej marki Defra i już dziś możemy obejrzeć jej nową odsłonę, a także zapoznać się z nieco odświeżonym wizerunkiem marki. Strona zgrabnie łączy estetykę z funkcjonalnością – jest nowoczesna i stworzona zgodnie z zasadami User Experience Design. Nowa szata graficzna strony internetowej jasno komunikuje wartości marki, jej misję oraz stylistykę oferowanych przez nią produktów.

Nowa strona internetowa marki Defra prezentuje jej nowy, skrupulatnie opracowywany wizerunek. To swoista wizytówka i odzwierciedlenie wartości, z którymi identyfikuje się marka oraz trendów, którymi się inspiruje. Serwis defra.pl to precyzyjne i szczegółowe źródło wszelkich informacji na temat markii jej produktów. Każda z kolekcji została szczegółowo opisana, również pod względem zastosowanejw niej technologii. W głównej mierze natomiast nowa witryna skupia się wokół produktów z nowej kolekcji Defra Compose, które dają pełną dowolność tworzenia zestawów mebli łazienkowych idealnie dopasowanych do potrzeb i oczekiwań klientów. Swobodne łączenie ze sobą elementów meblowych, głównie pod blatami, daje możliwość funkcjonalnego zaaranżowania przestrzeni i maksymalnego jej wykorzystania. Nie bez znaczenia pozostaje również sama kolorystyka mebli. Dzięki odważnym odcieniom takim jak zielony czy łososiowy, mamy szansę odmienić swoją łazienkę, wprowadzając do niej nutę nowoczesności i szczyptę energii. Na stronie znajdziemy również szereg innych nowości. Serwis został po brzegi wypełniony inspirującymi zdjęciami aranżacyjnymi, które stanowią odzwierciedlenie panujących trendów łazienkowych. Odbiorców zaskoczą także nowe modele umywalek nablatowych, blaty kompozytowe Defra Minerals o doskonałych parametrach technicznych czy dotychczasowe kolekcje w nowych, odświeżonych wersjach kolorystycznych.

Mocną stroną nowej witryny marki Defra jest uproszczone menu, z którego łatwo przejdziemy do informacji dotyczących poszczególnych kolekcji, pobierzemy katalogi czy dotrzemy do aktualności.
W architekturze strony przewidziano również blog, w którym będą pojawiać się wartościowe treści, zarówno te inspiracyjne, jak i poradnikowe, oraz zdjęcia będące swoistą inspiracją dla poszukujących nowoczesnych rozwiązań łazienkowych. Z poziomu strony internetowej łatwo zapiszemy się również do wysyłanego cyklicznie newslettera firmy z treściami branżowymi i inspiracyjnymi.

Nowa strona internetowa marki Defra to miejsce w sieci pełne inspiracji, witryna dopracowana w najdrobniejszych szczegółach, będąca kompletnym agregatorem treści, informacji i inspiracji dotyczących marki Defra.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej marki Defra – www.defra.pl