Znani klienci bohaterami trzeciego sezonu video podcastu #Wyspani JYSK

Marka JYSK wystartowała z trzecim sezonem firmowego podcastu o zdrowym śnie. Nowe odcinki to rozmowy ze znanymi klientami, ekspertami w różnych dziedzinach. W odcinku premierowym, udostępnionym 16 listopada br., gości Joanna Koroniewska, aktorka filmowa i teatralna, twórczyni internetowa.

Motywem przewodnim trzeciego sezonu pozostaje wciąż temat snu. JYSK jest ekspertem w kulturze snu. Produkty marki, wiedza sprzedawców pozwalają milionom klientów dobrać właściwy asortyment, a także spać zdrowiej.

„Stworzyliśmy podcast #Wyspani z myślą o wszystkich, dla których temat snu, regeneracji i odpoczynku jest bliski. Żyjemy w dynamicznym świecie, pełnym bodźców zewnętrznych, wymagań, oczekiwań. Coraz trudniej nam się zatrzymywać, coraz trudniej odpoczywać. Dlatego, z pomocą naszych gości, chcemy pokazywać jak budować dobre nawyki, jak dbać o ważną część naszego życia dla naszego zdrowia psychicznego i fizycznego” – mówi Sylwia Filimon, dyrektor ds. komunikacji JYSK Polska i prowadząca podcast.

Eksperci od snu – aby spało się lepiej

#Wyspani to prawdopodobnie jedyny taki podcast o dobrym i zdrowym śnie w Polsce. Do rozmów zaproszeni zostali eksperci i życiowi praktycy różnych dziedzin. Wśród gości znalazła się Joanna Koroniewska, Mateusz Kusznierewicz, Jagna Niedzielska, czy Rafał Myśliński zwany Suchym Tatą.

Poruszane są zagadnienia związane z doświadczeniami gości, dotyczące technik ułatwiających zasypianie, dbanie o jakościowy sen, czy wykorzystywanie produktów niezbędnych do dobrego odpoczynku.

Odcinki będą publikowane w czwartki, w formie video na YouTube oraz w formie audio na platformach streamingowych, m.in. Spotify, Apple Podcasts, czy Google Podcast.

Przy projekcie podcastów JYSK współpracował z Good for you i Wojciechem Kardysiem. Wszystk