Zainspiruj się z nowym katalogiem Galerii Wnętrz DOMAR

Aranżowanie przestrzeni mieszkalnej nieodłącznie wiąże się z poszukiwaniem inspiracji oraz informacji na temat aktualnie panujących trendów. Jednak spędzanie całych godzin na zgłębianiu zawartości stron, blogów i poradników o tej tematyce nie zawsze przynosi zadowalające rezultaty, w konsekwencji wydłużając i utrudniając cały proces wyposażania. Dlatego aby nasze „aranżowanie” stało się łatwiejsze i przyjemniejsze, wrocławska Galeria Wnętrz DOMAR przygotowała podręczne, darmowe źródło informacji, jakim jest nowe wydanie Katalogu Wnętrzarskiego. A co możemy w nim znaleźć?

 Stworzenie wymarzonego wnętrza to dopasowanie elementów wystroju zarówno do preferowanej estetyki, jak i metrażu, co może niejednego, domowego projektanta przyprawić o ból głowy. Także wielogodzinne poszukiwanie inspiracji w Internecie zazwyczaj kończy się zbyt dużą ilością zgromadzonych pomysłów, co wprowadza chaos w ogólnym planowaniu. Klucz do sukcesu stanowi znalezienie takiego źródła najistotniejszych informacji i najciekawszych inspiracji, które umożliwi sprawne i przyjemne urządzanie wnętrz. A tym właśnie jest nowe wydanie corocznego Katalogu Wnętrzarskiego Galerii Wnętrz DOMAR. 

Pokategoryzowany design

 Tworząc nowy katalog Galerii Wnętrz DOMAR, postawiono przede wszystkim na ponadczasowe, modne i estetyczne rozwiązania. Zamknięte w podręcznym formacie inspiracje ułatwiają nie tylko zaprojektowanie wnętrza w całości, ale również odnalezienie konkretnych elementów dopełniających dane pomieszczenia – kuchnię, salon czy sypialnię. Aranżacje skategoryzowane pod najważniejsze pomieszczenia umożliwiają szybkie odnalezienie poszukiwanego wystroju, w którego tworzeniu wykorzystywane są najpopularniejsze formy, kształty i kolory dostępnego wyposażenia. 

Katalog oferuje rozwiązania dla zwolenników różnych stylów – od chłodnego minimalizmu po wystawne glamour. Odnalezienie konkretnych produktów ułatwione jest dzięki podzielonym na kategorie short listom. Taki układ katalogu ułatwia znalezienie interesujących nas mebli czy artykułów wykończenia, które zobaczymy zarówno w aranżacji, jak i osobno. 

Wystrój na każdy humor 

 Projektując wnętrza według własnej, ulubionej estetyki, często nie wiemy jakie elementy wybrać. Stąd też wzrasta popularność tzw. „moodboardów”, czyli prezentacji wizualnych, łączących kolory, próbki i zdjęcia poglądowe. Moodboard może być oparty na konkretnej tematyce – na przykład filmu, sztuki, kolorów czy fasonów – a nawet na osobistych odczuciach, które chcemy odtworzyć daną estetyką. Tego typu prezentacje wizualne możemy często zauważyć w pracowniach projektantów mody, choć są równie popularnym narzędziem wśród osób odpowiedzialnych za wnętrza i architektów. 

Zawarte w katalogu Galerii Wnętrz DOMAR moodboardy zostały stworzone przede wszystkim po to,  by przedstawiać nietuzinkowe rozwiązania wnętrzarskie. Umożliwiają zaprojektowanie wnętrza w oparciu o konkretną tematykę, zainteresowania czy atmosferę, której poszukujemy w danym pomieszczeniu – na przykład komfortowy relaks w sypialni i salonie lub praca w domowym biurze. Zawarte w katalogu pakiety, moodboardy oraz wskazówki dotyczące łączenia elementów ułatwiają zaprojektowanie pięknej, wymarzonej przestrzeni w preferowanej estetyce oraz umożliwią znalezienie nowego stylu, który chcemy wprowadzić do naszego domu. 

Jedno miejsce, tyle możliwości

 Katalog Galerii Wnętrz DOMAR to nie tylko obszerne kompendium wnętrzarskich inspiracji. W wydaniu opisane są również usługi, które są dostępne na terenie galerii – w tym Bezpłatne Porady Architekta i pomoc Asystenta Klienta. W przypadku pierwszej opcji, architekt doradzi nam bezpłatnie w kwestii aranżacji, dopasowując ją do aktualnych potrzeb, a Asystent znajdzie do niej potrzebne produkty. Prócz dbania o spełnianie aranżacyjnych marzeń, Galeria Wnętrz DOMAR to także przyjazne miejsce oferujące pełen zakres dodatkowych usług – od pomocy przy dorabianiu kluczy, załatwiania spraw bankowych, po relaks w kawiarniach oraz dbanie kondycję fizyczną w siłowni czy szkole tańca. 

O Galerii Wnętrz DOMAR:

Wrocławska Galeria Wnętrz DOMAR to jedna z największych galerii wyposażenia wnętrz w Polsce. Na 24 000 m² swoje stoiska ma ponad 100 najemców, którzy mają w swojej ofercie produkty wyposażenia wnętrz i materiałów wykończeniowych – począwszy od mebli, poprzez dekoracje, wyposażenie kuchni, podłogi, dywany, firany, zasłony, tapety, oświetlenie, kominki, drzwi, schody czy okna a nawet systemy do inteligentnych domów. Ponadto w Galerii Wnętrz DOMAR znajdują się: market Biedronka i drogeria Rossmann a także restauracja, klub fitness, szkoła tańca, bank i apteka.

www.DOMAR.pl