Z granitu, czy drewna? Biała czy czarna? Przegląd kuchni od MOOVIN INTERIORS!

Kuchnia sercem każdego domu – to powiedzenie cały czas aktualne i niezwykle trafne! Gdzie, jak nie w kuchni przygotowujemy posiłki pełne miłości, pijemy poranną kawę i spotykamy się z najbliższymi? Co zrobić, by to miejsce zyskało na jeszcze większej wyjątkowości? Zobaczcie propozycje aranżacji od MOOVIN INTERIORS!

Ale elegancko!

Jak kuchnia, to stół lub wyspa kuchenna, a do tego dużo miejsc do przechowywania i niezbędny sprzęt AGD. Jak dobrać kolorystycznie wszystkie elementy, by nie tylko tworzyły spójną całość, ale także robiły przysłowiowy efekt wow? Odpowiedź brzmi: to zależy! Zależy od tego, jaki styl panuje w naszym wnętrzu. Jeśli postawiliśmy na nowoczesną i elegancką aranżację, zadbajmy także o nią w kuchni. Nic tak nie dodaje elegancji, jak czerń, a luksusu – jak granit! Zatem dobrym pomysłem będzie kuchnia wykończona kamieniem. W przypadku jasnych wnętrz i aranżacji pełnych światła, gdzie kuchnia łączy się z salonem – wybierz beżowe lub białe fronty kuchenne. To dodatkowo rozświetli strefę dzienną i optycznie ją powiększy.

Łącz kolory!

A co powiesz na kuchnię w dwóch kolorach? Taka aranżacja doda charakteru Twojemu wnętrzu. Może przypadnie Ci do gustu biała, marmurowa wyspa kuchenna, w jej otoczeniu czarne fronty kuchenne kontrastujące i przełamujące aranżację? Pomysłów może być wiele, a wybór zawsze warto skonsultować z architektem, który zna się na rzeczy!

_________________

MOOVIN INTERIORS oferuje usługę wykończenia wnętrz pod klucz. Nad całością procesów od koncepcji po finalną realizację czuwa zespół architektów z wieloletnim doświadczeniem. MOOVIN INTERIORS jest częścią MOOVIN GROUP, firmy powstałej w 2014 roku z pasji do nieruchomości i pięknych wnętrz. Marka specjalizuje się w wykańczaniu wnętrz, sprzedaży wyselekcjonowanych apartamentów wykończonych pod klucz oraz doradztwie w zakresie zakupu mieszkań od warszawskich deweloperów. www.moovin.pl