Wiosna z nowościami Fjordd

Wiosną Fjordd poszerza swoje portfolio. W ofercie polskiej marki pojawiły się dwie całkowicie nowe kolekcje. Na każdą z nich składają się umywalki oraz wanny wyposażone w przelewy. Ponadto, wszystkie modele Fjordda dostępne są od teraz w matowych wykończeniach – tak w klasycznej bieli, jak i palecie Colours By Fjordd.Sogne

Kolekcja Sogne

Kolekcja Sogne wprowadza do wnętrza łazienki poczucie lekkości. A to dzięki delikatnym opływowym kształtom, które nadają modelom harmonijny wygląd.

Wolnostojąca wanna Sogne ma lekko uniesione węższe krawędzie, które otulają ciało pozwalając się nam w pełni odprężyć po długim dniu. Forma i rozmiary wanny sprawiają, że z powodzeniem zmieszczą się w niej dwie osoby. A przelew ukryty w bocznej ściance to gwarancja zabezpieczenia łazienki przed zalaniem.

Nową kolekcję Sogne dopełniają umywalki. Ich formy zharmonizowane zostały z kształtem wanny. Przeznaczone są do montażu na blacie, dzięki czemu ich instalacja okazuje się niezwykle prosta. Dwa różne rozmiary pomagają w dopasowaniu ich zarówno do dużych, jak i mniejszych łazienek.

 

Kolekcja Harda

Drugą nowością jest linia Harda, będąca świetnym przykładem nowoczesnego designu. Te modele to udane połączenie intrygującej formy z ergonomią.

Wannę można zainstalować przy ścianie lub przy niewysokim murku. Jeśli na kąpiel zdecydują się dwie osoby, na pewno przyda się im biegnąca wzdłuż całej długości wanny półka. Odstawić można na nią kieliszek wina, ulubione kosmetyki czy akcesoria łazienkowe. I oczywiście, zainstalować baterię sztorcową wraz z  wysuwaną słuchawką prysznicową. Dolewając ciepłej wody nie trzeba też martwić się o zalanie łazienki, bo wanna wyposażona jest w przelew ukryty w bocznej ściance.

Również umywalka z kolekcji Harda zwraca uwagę swoim designem. Ten model wpuszczany jest w blat, a to zapewnia minimalistyczny wygląd aranżacji strefy pielęgnacji twarzy. Opływowa forma nadaje jej wyjątkową subtelność. Przemyślane proporcje i lekkie zaokrąglenia narożników sprawdzają się podczas codziennego użytkowania.

Od teraz również w macie

Fjordd proponuje wszystkie wykonane z kamiennego kompozytu Aquastone®  modele swoich produktów w palecie Colours By Fjordd. Do wyboru jest dziewięć unikatowych kolorów, które zainspirowane są światem przyrody. Do natury też odwołują się nowe, dostępne od teraz wykończenia. Z chwilą wprowadzenia nowych kolekcji Fjordd oferuje wszystkie swoje wanny i umywalki również w modnych matach. To odpowiedź na jeden z najsilniejszych obecnie trendów w urządzaniu wnętrz.

Dzięki dwóm nowym liniom, możliwości zamówienia wanien i umywalek w połysku czy macie oraz swoim autorskim kolorom Fjordd pomaga wszystkim marzącym

o domowym spa jeszcze bardziej spersonalizować wnętrza. Urządzenie łazienki

w dowolnej stylistyce jest na wyciągnięcie ręki. www.fjordd.com