Wiosenne inspiracje od SANPLAST

Kto powiedział, że nie da się obcować z naturą nie wychodząc z domu? Obecna sytuacja na świecie niejako zmusza nas do tego, dlatego SANPLAST przychodzi z odsieczą i proponuje rozwiązania, które nie tylko pomogą się  zrelaksować, ale będą satysfakcjonujące dla prawdziwego amatora przyrody.

Umiłowanie przyrody bardziej niż kiedykolwiek daje się we znaki, gdy na co dzień brakuje nam swobodnego kontaktu z przyrodą. Chcemy wtedy zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby otaczać się nią chociaż w domu. SANPLAST ma w swoim DNA zamiłowanie i szacunek do przyrody – nie tylko wykorzystuje naturalne materiały do stworzenia, np. wanien, ale również inspiruje się motywami i barwami prosto z królestwa roślin. Prostota, szyk i nienachalność to cechy łazienki, w której nastanie błogi relaks.

Aby łazienka nabrała bardziej naturalnego charakteru powinniśmy się skupić na takich rozwiązaniach jak podłoga imitująca drewno, ciepłe barwy na ścianach, żywe rośliny, które uwielbiają wilgotność – na przykład prawdziwy mech. Dla takiej aranżacji prawdziwą wisienką na torcie będzie kabina prysznicowa typu Walk-In z serii Free Line II, ozdobiona czarnym sitodrukiem z roślinnym motywem. Zamiast kabiny, możemy postawić również na owalną wannę wykonaną z minerałów, która skutecznie wpłynie na obniżenie stresu i polepszenie samopoczucia.

Wiosna to idealny moment na wprowadzenie do swojej łazienki nieco naturalnego charakteru. Kilka dodatków lub jedna większa zmiana w postaci nowej kabiny lub wanny potrafią na dobre zmienić całą przestrzeń, która stanie się prawdziwą oazą spokoju i relaksu. W takiej ascetycznej łazience każdy poczuje się prawdziwie połączony z naturą.