Więcej od Radaway

Radaway podąża za aktualnymi trendami i oczekiwaniami klientów. Zaledwie kilka miesięcy od wprowadzenia do oferty kabin z okuciami w kolorze czarnym, pojawiają się kolejne nowości produktowe utrzymane w tej stylistyce. Linia Hypnotic poszerzona została o designerskie warianty Frame i Factory w serii NES oraz o modele Modo X.

Nowa NES

Seria kabin prysznicowych NES okazała się strzałem w dziesiątkę. Jej nowoczesny wygląd oraz uniwersalność to  klucz do sukcesu linii i jej popularności wśród klientów. Do oferty Radaway włączonych zostało właśnie sześć kolejnych modeli, które przyciągają uwagę niezwykłym designem. Wśród nowych kabin Hypnotic Black znaleźć można modele Frame z ramką lub Factory z industrialną kratką wykonaną niezwykle trwałą farbą ceramiczną zespalaną ze szkłem podczas jego hartowania. Wszystkie modele posiadają anodowane, eleganckie czarne profile, które podkreślają charakter wnętrza. Sposób nanoszenia zdobień zapewnia trwałość oraz ponadprzeciętną jakość. Cała seria Nes sprawdzi się zarówno w małych łazienkach w blokach, jak i w dużych salonach kąpielowych. To doskonała propozycja dla osób, które chcą posiadać niebanalną kabinę i jednocześnie oryginalną ozdobę.

Więcej Modo

Inną cenioną serią kabin prysznicowych jest Modo. Klientów ucieszy więc fakt, że od teraz mają do wyboru jeszcze więcej modeli z tej kolekcji. MODO X to kabiny typu walk-in z chromowanymi lub czarnymi profilami. Od pozostałych kabin z serii Modo różnią się grubością szkła. Hartowana 10 mm szyba zapewnia niezwykłą trwałość i doskonałe bezpieczeństwo. Pokryta jest hydrofobową powłoką EasyClean®, która zapobiega osadzaniu się nieestetycznych zacieków, dzięki czemu jest niezwykle łatwa w utrzymaniu w czystości. Kabiny Modo X występują w kilku wariantach kolorystycznych, na których można wygrawerować dowolny wzór. Dzięki dostępności w programie „Na miarę” można dopasować ich rozmiary do indywidualnych potrzeb. Modo X sprawdzi się w każdym wnętrzu. Fanów znajdzie przede wszystkim wśród miłośników prostoty i elegancji.

Brodzik na miarę

Prezentując nowości od Radaway nie można zapomnieć o brodzikach. Kyntos i Teos to  modele wykonane z konglomeratu marmurowego – materiału o doskonałych właściwościach użytkowych oraz wyjątkowych walorach estetycznych. Brodziki charakteryzują się wysoką wytrzymałością na nacisk, odpornością na zabrudzenia, odbarwienia i ścieranie. Ich doskonałym parametrom technicznym kroku dotrzymuje design i wykonanie z dbałością o najmniejszy szczegół. Brodziki dostępne są w dwóch kolorach – białym oraz antracytowym. Ich konstrukcja zapewnia łatwy montaż bezpośrednio na posadzce lub wpuszczenie i zlicowanie z poziomem podłogi. Nowością jest możliwość docięcia brodzików do niestandardowych kształtów lub wymiarów, co pozwala dopasować je do nietypowego wnętrza. Kyntos i Teos to brodziki do zadań specjalnych, które sprawdzą się w każdym pomieszczeniu.


Radaway to producent wysokiej jakości, komfortowych i jednocześnie designerskich kabin prysznicowych. Firma w Polsce działa od 2002 roku, z powodzeniem promuje i sprzedaje też produkty za granicą.

Dzięki wykorzystywaniu najnowszych technologii, stosowaniu materiałów najwyższej jakości oraz zaangażowaniu w proces twórczy, Radaway od lat pozostaje ekspertem w dziedzinie kabin prysznicowych. W ofercie firmy znaleźć można ponadto drzwi wnękowe, parawany nawannowe, brodziki prysznicowe tradycyjne i podpłytkowe oraz akcesoria m.in. syfony, elementy uszczelniające i środki pielęgnacyjne.

Wieloletnie doświadczenie sprawiło, że marce udało się znaleźć rozwiązania dla nawet najbardziej problematycznych wnętrz łazienek. Autorski program „Na miarę” daje możliwość dopasowania kabin prysznicowych do nietypowych pomieszczeń – mała powierzchnia, skosy, wnęki, belki czy stropy nie są już problemem.

Produkty Radaway charakteryzuje nowoczesny design. Producent oferuje możliwość personalizacji  kabiny, dzięki nowoczesnej technologii grawerowania laserowego. Pozwala ona nanieść na szkło dowolne wzory, napisy, a także własne zdjęcia klienta. Metoda ta jest wyjątkowo trwała i jej efekty pomimo upływu czasu nie zmieniają swoich właściwości.

Oprócz produkcji Radaway zajmuje się także profesjonalnym doradztwem oraz służy pomocą podczas montażu, polecając certyfikowanych instalatorów. Dodatkową wartością marki jest fakt, że jej produkty powstają w Polsce, w Swarzędzu pod Poznaniem.

Radaway tworzy rzeczy praktyczne, poprawiające komfort życia.