Whirlpool wprowadza nowe lodówki z linii W Collection, w których owoce i warzywa pozostają świeże przez 15 dni

Whirlpool wprowadza na polski rynek nowe lodówki z systemem Dual No Frost oraz Total No Frost o szerokości 60 cm z linii W Collection. Dzięki zaawansowanemu systemowi chłodzenia i technologii 6. Zmysł, owoce i warzywa pozostawione w lodówce pozostaną świeże nawet przez 15 dni. Jako część zestawu flagowych urządzeń Whirlpool W Collection, nowe modele doskonale uzupełniają nowoczesne wnętrza, oferując łatwą obsługę i współczesny design. Dzięki wydajnej i niezawodnej technologii, kompresory 6. Zmysł firmy Whirlpool w modelach Dual No Frost posiadają gwarancję do 20 lat.

Zachowaj świeżość na dłużej dzięki Dual No Frost
Dzięki nowym chłodziarko-zamrażarkom z linii W Collection możesz przechowywać świeże owoce i warzywa do 15 dni, dzięki zestawowi zaawansowanych technologii. Pozwala to na rzadsze, ale większe zakupy spożywcze, ponieważ żywność w lodówce zachowa przez dłuższy czas swoje wartości odżywcze, ale także walory estetyczne i smakowe, niezależnie od miejsca, w którym umieścimy owoce czy warzywa.

Utrzymywanie świeżości żywności nie jest łatwe w suchym środowisku, które jest optymalne do idealnego zamrażania. Chłodziarko-zamrażarki Dual No Frost firmy Whirlpool rozwiązują ten problem, dzięki dwóm niezależnym systemom No Frost, które niezależnie utrzymują różne poziomy wilgotności w lodówce i zamrażarce, aby zapewnić idealne warunki w obu komorach, unikając również mieszania zapachów. W rezultacie nie musisz już przechowywać owoców i warzyw w komorze na owoce, aby zachować ich świeżość. Nowe lodówki z linii W Collection dając Ci swobodę korzystania z przestrzeni tak jak chcesz. Owoce i warzywa wystarczy umieścić w dowolnym miejscu, nawet jeśli są już rozpakowane, a technologia Whirlpool utrzyma je w świeżości.

Dostępne na polskim rynku nowe modele z technologią Dual No Frost to:
• Whirlpool W Collection W9 921D OX H (sugerowana cena detaliczna: 2199 zł)
• Whirlpool W Collection W9 931D KS H (sugerowana cena detaliczna: 2899 zł)
• Whirlpool W Collection W9 931D B H (sugerowana cena detaliczna: 2899 zł)

Precyzyjna kontrola 6. Zmysłu
Technologia 6. Zmysł obecna w nowych sprzętach Whirlpool zapewnia precyzyjną kontrolę zarówno temperatury, jak i poziomu wilgotności w lodówce i zamrażarce, aby zapobiec wahaniom, gdy drzwi są otwierane i zamykane. Ta intuicyjna technologia pomaga systemowi chłodzenia szybko reagować, utrzymując optymalny poziom konserwacji żywności. W przypadku zamrożonego jedzenia może to być kluczowe i skutecznie redukuje ryzyko przemrożenia, które może wpływać na wygląd żywności.

Dodatkowo nowe modele posiadają specjalną komorę Fresh Box wraz z elementem nazwanym Fresh Pad – to higieniczna wkładka, która usuwa wilgoć i aktywnie zapobiega gromadzeniu się szkodliwych bakterii, aby utrzymać owoce i warzywa w świeżości. Wzór siatki oddziela owoce i warzywa od uwalniającej się wilgoci podczas przechowywania, a specjalny dodatek antybakteryjny redukuje szkodliwe bakterie nawet o 99,9% na powierzchni kratki.

Łatwa organizacja każdego dnia
Większa liczba mniejszych balkoników na drzwiach zapewnia maksymalną elastyczność ich użytkowania. Dzięki temu różne przedmioty mogą być trzymane oddzielnie, aby zapobiec zanieczyszczeniu krzyżowemu, pozwala również na umieszczenie pół-balkonów na różnych wysokościach. Specjalna półka Flexi w razie potrzeby może zostać złożona, aby zmieścić w lodówce wyższe przedmioty, takie jak butelki lub słoiki. Chłodziarko-zamrażarki Whirlpool W Collection Dual No Frost posiadają również nowo zaprojektowany stojak na butelki zintegrowany z tyłem półki, który umożliwia bezpieczne przechowywanie butelek lub wykorzystanie przestrzeni jako zwykłej półki, jeśli jest taka potrzeba.

W komorze zamrażarki znajduje się specjalny wysuwany podajnik Easy Access Tray, dzięki któremu dostęp do często używanych składników jest znacznie prostszy. Zintegrowana z nim aluminiowa podstawa Fast Freeze Pad, pomaga chłodzić żywność szybciej dzięki termodynamicznym właściwościom metalowej powierzchni. Element można w prosty sposób wymontować, np. gdy chcemy go wyczyścić.

Modele z systemem Total No Frost zapewniają wyjątkową trwałość nawet 15 dni świeżych owoców i warzyw dzięki Fresh Box +. Ta specjalna komora do swobodnego przechowywania świeżych owoców i warzyw posiada suwak wilgotności, który pozwala wybrać idealny poziom. Ponadto chłodziarko-zamrażarki W Collection Total posiadają 15-letnią gwarancję na sprężarkę, zapewniając bezpieczeństwo użytkowania na poziomie oferowanym przez niewielu konkurentów.

Design, który chcesz pokazać
Nowe chłodziarko-zamrażarki zostały zaprojektowane z myślą o najbardziej wymagających odbiorcach. Dostępne są w różnej kolorystyce, m.in.: lustrzany inox, czarna stal nierdzewna czy szczotkowana stal nierdzewna w odcieniu Sunset Bronze.

Wszystkie kluczowe elementy sterujące są umieszczone w pionowym interfejsie użytkownika w górnej części drzwi lodówki, co jest rozwiązaniem unikatowym na rynku. Uchwyty na drzwiach wykończone są chromem.

Kontakt dla mediów:
Marcin Ścigała
e-mail: marcin.scigala@38pr.pl, tel.: 517 379 253

Whirlpool Corporation to największy z producentów dużego sprzętu AGD na świecie, który w 2017 roku osiągnął sprzedaż roczną w wysokości ok. 21 mld USD, zatrudniał 92 tys. pracowników i posiadał 70 zakładów produkcyjnych i badawczych ośrodków technologicznych. Koncern sprzedaje produkty Whirlpool, KitchenAid, Maytag, Consul, Brastemp, Amana, Bauknecht, Jenn-Air, Indesit, Hotpoint i innych dużych marek w prawie każdym kraju na całym świecie.
W regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA) koncern zatrudnia ok. 22 tys. pracowników, prowadzi sprzedaż w ponad 30 krajach oraz posiada zakłady produkcyjne i badawcze ośrodki technologiczne na terenie 7 krajów. Whirlpool EMEA to segment operacyjny Whirlpool Corporation, którego centrala znajduje się w Pero (MI) we Włoszech. Dodatkowe informacje o firmie można znaleźć na stronie WhirlpoolCorp.com, a także na LinkedIn, Twitter i Medium.