Wanny prostokątne – klasyka która doskonale pasuje do każdej łazienki

O czym marzy każdy z nas po intensywnym dniu? Odpowiedź jest jedna i ta sama u wszystkich, zwłaszcza zapracowanych osób – marzymy o odpoczynku i relaksie. Kąpiel w wannie jest na to doskonałym sposobem, dlatego tak mocno przykładamy wagę do jej wyboru, podczas urządzania pokoju kąpielowego. Wszyscy są zgodni również co do tego, że idealna wanna oprócz funkcjonalności, musi być solidnie wykonana, a jej design odzwierciedlał aktualne trendy.

Tradycja i Nowoczesność

Oferta wanien, którą oferują nam aktualnie producenci jest bardzo szeroka. Mimo ogromnej liczby wielbicieli kabin prysznicowych, wanny dalej cieszą się dużą popularnością i to nie tylko osób posiadających dużą powierzchnię salonu kąpielowego.

„Wanny prostokątne są niekwestionowanym numer 1 wśród wszystkich kształtów wanien. Powodów ku temu jest wiele. Ich nienarzucający się, ponadczasowy kształt, szeroka gama wymiarowa, która zapewnia idealne dopasowanie zarówno do niewielkich, jak i większych przestrzeni to tylko niektóre z nich. ” – Marcin Wargoś, Produkt Manager SANPLAST SA.

Firma SANPLAST, ekspert w dziedzinie kąpieli, pamięta nie tylko o aktualnych trendach, ale spełnia wymagania najbardziej wymagających klientów, posiadając w ofercie wanny o różnych kształtach, wykonane z wysokiej jakości materiałów. Cieszące się największą popularnością – wanny prostokątne, łączą dziś tradycje z nowoczesnością. Po ten wybór sięgają nie tylko Ci, którzy przywiązani są do tradycji ale przede wszystkim Ci, którzy wiedzą, że jest to produkt ponadczasowy, ciekawy wzorniczo, a przy tym często prezentujący się luksusowo.

W tradycyjnej łazience nie powinno zabraknąć spójności. Przyjęło się, że spójność taką tworzą jasne kolory oraz prosty wzór płytek. Aktualne trendy pokazują, że wcale tak nie jest. Prostokątna wanna w obecności kolorowych, czy też barokowych fototapet, to coraz częściej spotykany styl w łazience, który  już nikogo nie dziwi.

Mylimy się, jeśli myślimy, że klasyczna łazienka z prostokątną wanną spodoba się tylko tradycjonalistom. Wielokrotnie przekonaliśmy się, że Nasi klienci są bardzo świadomi i często najwięksi miłośnicy nowoczesnych rozwiązań wybierają do swoich przestronnych pokoi kąpielowych lub też małych łazienek w bloku – klasyczne, nigdy nie wychodzące z mody wanny prostokątne .”- dodaje Marcin Wargoś.