W tegorocznej edycji plebiscytu Must Have, organizowanego przez Łódź Design Festival, firma Motiv Home z Poznania zdobyła aż 8 wyróżnień z puli 81 nagrodzonych produktów

Plebiscyt Must Have już od 14 lat wyróżnia najlepsze produkty z branży designu. W tym roku, oprócz mebli i wyposażenia, które tradycyjnie dominują w konkursie, jury doceniło także awangardowe lustra, sprzęt audiofilski, a nawet aplikacje i wydawnictwa. Produkty te charakteryzują się najwyższą jakością i są wyrazem zaangażowania w promowanie lokalnego wzornictwa. Firma Motiv Home, mimo 15 lat obecności na rynku, po raz pierwszy wzięła udział w tym plebiscycie i odniosła spektakularny sukces zdobywając aż 8 wyróżnień dla swoich unikatowych kolekcji stworzonych we współpracy z uznanymi projektantami. Kolekcje Motiv Home zostały docenione przez jury, co potwierdza ich jakość i innowacyjność w dziedzinie designu.

Wśród nagrodzonych projektów znalazły się: kolekcje CHAT i Bold autorstwa Łukasza Stawarskiego i Bartosza Pawlaka, innowacyjny mebel modułowy m.o.d. od architektów z pracowni mode:lina, fotel DUMBO oraz system modułowy Organic zaprojektowane przez Izabelę Brolę-Cieśluk. Doceniona została także outdoorowa kolekcja Arc stworzona przez pracownię Witamina D3, a także sofa ISA oraz kolekcja Seg autorstwa Nikodema Szpunara. Te różnorodne projekty świadczą o wysokim poziomie polskiego wzornictwa i są dowodem na to, że synergia i współpraca z różnorodnymi twórcami mogą stanowić przewagę na rynku, a unikatowość i różnorodność są kluczami do osiągnięcia wspólnego sukcesu. Warto w tym miejscu podkreślić, że to właśnie nowa strategia, której główną ideą jest transparentna współpraca z rodzimymi projektantami, która została zainicjowana przez Motiv Home we współpracy ze studiem Brola-Bukowska, okazała się kluczowa dla osiągnięcia tego sukcesu. Otwarcie się na polski rynek i współpraca z lokalnymi twórcami sprawiła, że powstały kolekcje, które nie tylko zaskakują unikatowością i jakością, ale także doskonale odpowiadają na potrzeby najbardziej wymagających klientów.

Otrzymane wyróżnienia nie tylko potwierdzają wysoką jakość i unikalność produktów Motiv Home, ale także zwiększają ich rozpoznawalność wśród klientów ceniących dobry design. Sukces w plebiscycie Must Have przyczynia się do wzrostu zaufania i zainteresowania wśród odbiorców, co jest kluczowe dla firmy skupiającej się na rynku lokalnym. W przyszłości Motiv Home zamierza nadal rozwijać ofertę i współpracę z projektantami, aby odpowiadać na rosnące oczekiwania klientów, kładąc nacisk na unikatowość swoich produktów. Wyróżnienia te są świadectwem tego, że polski design może konkurować z najlepszymi, co stanowi solidną podstawę do dalszego rozwoju i utrzymania silnej pozycji na rynku.

Wszystkie wyróżnione kolekcje Motiv Home będzie można podziwiać podczas tegorocznej edycji Łódź Design Festival, która odbędzie się od 21 do 26 maja. Dla spragnionych wrażeń przygotowano program obejmujący ponad 60 wystaw i wydarzeń, a wszystko to pod wspólnym hasłem przewodnim ‘KOMFORT’. Jest to hasło, które doskonale rezonuje z właściwościami mebli Motiv Home, łącząc estetykę z funkcjonalnością.

www.motivhome.com