Urządź klimatyczną sypialnię z dodatkami Black Red White!

W łóżku spędzamy prawie 1/3 naszego życia, dlatego ważne jest, aby sypialnia była nie tylko komfortowa, ale także dopasowana do naszego indywidualnego stylu.

Podstawą dobrego snu jest dobrze dobrane łóżko i materac, ale to dzięki dodatkom pomieszczenie staje się bardziej przytulne. Swoją domową oazę trzeba urządzić tak, aby spełniała swoje zadanie, a jednocześnie cieszyła oko. Dzięki dekoracjom BRW możesz bawić się stylami!

Sypialnia Boho

 Oferta dodatków Boho od Black Red White to raj dla miłośników tego stylu. Rattanowe lampiony i oświetlenie, pojemniki do przechowywania wykonane z naturalnych materiałów czy też przytulne tekstylia z charakterystycznymi frędzlami to tylko część oferty. Styl Boho, jako synonim wolności, pozostawia duże pole do popisu w kwestii aranżacji i doboru dodatków.

Sypialnia Black&White

 Monochromatyczne pomieszczenia to elegancki minimalizm, który można podkręcić ciekawym oświetleniem o fikuśnym kształcie lub intrygującymi printami na sypialnianych tekstyliach, jednocześnie trzymając się ustalonej gamy barw. 

Sypialnia NaturALL

 Teraz, jak nigdy dotąd, potrzebny jest nam kontakt z naturą. Dzięki dodatkom wykonanym z naturalnych materiałów, można je bez problemu wprowadzić do swojej sypialni. Zielone akcenty i roślinność idealnie zgrają się z neutralną paletą kolorów.

Tapicerowane wezgłowie i welurowe tkaniny cechują styl Glamour. Jasne, pastelowe kolory wypełnią Twoją sypialnię ciepłą aurą. Postaw na złote detale, jeśli chcesz, aby Twoje miejsce odpoczynku stało się jeszcze bardziej eleganckie i stylowe. 

Sprawdź naszą ofertę dodatków w wyjątkowych cenach na www.brw.pl i urządź z nami sypialnię z klimatem. 

 

Zobacz naszą najnowszą gazetkę!

Black Red White to największa polska grupa meblarska, producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz z ok. 20% udziałem w polskim rynku pod względem wartości sprzedaży. Już od trzech dekad proponuje klientom rozbudowaną ofertę swoich produktów. Szeroki asortyment, różnorodne wzornictwo i konkurencyjne ceny sprawiają, że Black Red White od początku swojego istnienia jest jedną z najbardziej znanych i cenionych polskich marek.