Umywalka monolityczna – seria White Tulip autorstwa Philippe Starcka

White Tulip to pierwsza kompletna łazienka stworzona w całości przez Philippe’a Starcka.

Od wanien, umywalek i mebli, misek toaletowych i bidetów, po dopasowane lustra i kompletną kolekcję baterii, wyjątkowa forma wszystkich elementów tej serii nawiązuje do organicznej sylwetki kwitnącego tulipana, emanując niemal rzeźbiarskim i delikatnym charakterem.

Wzrok przyciąga szczególnie monolityczna, wolnostojąca umywalka ceramiczna. Dostępna jako pojedyncze lub podwójne rozwiązanie, tworzy magiczne wrażenie w każdym pomieszczeniu i może być mocowana do ściany lub podłogi, w zależności od konkretnych warunków instalacyjnych pomieszczenia.

Atrakcyjnym wariantem jest również szafka podumywalkowa, która w połączeniu z dopasowaną umywalką tworzy niezwykle elegancki duet. Idealnie dopasowana szafka dostępna jest w pięciu wariantach kolorystycznych, z wykończeniem w jedwabnym macie lub wysokim połysku. Drewniane półki, dostępne z lewej i prawej strony, zapewniają dodatkową przestrzeń do przechowywania. Do wyboru mamy 2 wersje kolorystyczne: dąb naturalny lub orzech amerykański.

Satynowo-matowe wykończenia posiadają wyjątkowe właściwości: niewielkie rysy „znikają” prawie automatycznie, dzięki czemu meble zawsze wyglądają jak nowe i są łatwe do utrzymania w czystości.

Źródło: Duravit