Trendy 2021 – kolekcja EGG w rozmiarze XL

Jeden z trendów 2021 w aranżacji wnętrz stanowią duże oprawy oświetleniowe. Gabaryty XL sprawiają, że lampa przykuwa uwagę, stanowiąc wyraźny i zdecydowany akcent dekoracyjny. Kolekcja EGG od Nowodvorski Lighting wyróżnia się dużą formą abażuru oraz oryginalną fakturą kompozytu złotego wnętrza. Różnorodność rozmiarów i kolorów umożliwia tworzenie efektownych aranżacji świetlnych.

Kolekcja EGG to doskonałe rozwiązanie zarówno do domów i mieszkań, jak i dla branży HoReCa. Fot. Nowodvorski Lighting

Kolekcja EGG łączy funkcję praktyczną z estetyką, dzięki czemu może wzbogacać nie tylko wnętrza domów i mieszkań, ale jest też doskonałym rozwiązaniem dla branży HoReCa.
W zależności od wielkości pomieszczenia, lampy można zawiesić pojedynczo lub stworzyć indywidualną kompozycję.

Seria lamp wiszących EGG obejmuje abażury o różnych średnicach: 39 cm (M), 55 cm (L) i 75 cm (XL) oraz jest dostępna w dwóch wersjach kolorystycznych – eleganckiej czerni i klasycznej bieli. Wnętrze każdego z kloszy jest złote oraz ma charakterystyczną strukturę, co sprawia, że oprawy te wyglądają bardzo stylowo i nowocześnie.

Wnętrze każdego z kloszy jest złote oraz ma charakterystyczną strukturę, co sprawia, że oprawy te wyglądają stylowo i nowocześnie. Fot. Nowodvorski Lighting

Lampa wisząca EGG M ma wysokość 150 cm oraz jedno wymienne źródło światła:
E27 o maksymalnej mocy 40 W. Lampa EGG L posiada regulację długości zwisu, a wewnątrz klosza mieści się 5 punktów świetlnych zasilanych wymiennymi żarówkami E27 (max 40 W). Trzecią propozycją jest lampa wisząca o regulowanej wysokości EGG XL, wyposażona
w 7 punktów świetlnych. Podobnie jak w przypadku pozostałych lamp, w tej również źródła światła są wymienne (E27/max 40 W).

Kolekcja EGG to sposób na to, by modnie urządzić wnętrze. W zależności od ilości punktów świetlnych oraz wysokości zawieszenia klosza, lampy umożliwiają dowolne kreowanie charakteru przestrzeni. Oryginalny design sprawia, że propozycja ta idealnie wpisuje się w estetykę przestronnych wnętrz, urządzonych zarówno w stylu nowoczesnym, jak i industrialnym. Kolekcja dostępna jest także w systemie Cameleon Nowodvorski Lighting, umożliwiającym elastyczne komponowanie systemu oświetleniowego.

Kolekcja EGG:

EGG M WHITE 9021

Cena brutto: 319,00 zł

EGG M BLACK 9022

Cena brutto: 319,00 zł

EGG L WHITE 9023

Cena brutto: 739,00 zł

EGG L BLACK 9024

Cena brutto: 739,00 zł

EGG XL WHITE 9025

Cena brutto: 999,00 zł

EGG XL BLACK 9026

Cena brutto: 999,00 zł

Firma Nowodworski jest rodzinną firmą prywatną. Od 1994 r. spółka produkuje dekoracyjne oprawy oświetleniowe przeznaczone do obiektów mieszkalnych, hotelowych i gastronomicznych. W 2017 r. wyprodukowała i sprzedała ponad 1,3 mln sztuk lamp, a około 50% z tej liczby zostało wyeksportowane do ponad pięćdziesięciu krajów świata. Firma Nowodworski, zatrudniająca obecnie ponad 350 osób, jest liderem sektora dekoracyjnych opraw oświetleniowych w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej.

Nowodworski Sp.j.

ul. Bojemskiego 11

42-202 Częstochowa

Tel. +48 343449110

www.nowodvorski.com

nowodvorski@nowodvorski.com