Targi Warsaw Home 2017 za nami!

W dniach 6-8 października w Nadarzynie odbyła się II edycja międzynarodowych targów wyposażenia wnętrz – Warsaw Home 2017. Odwiedzający mieli okazję zapoznać się z ofertą ponad 400 wystawców na stoiskach zajmujących łącznie prawie 70 tys. m2.  Marka Meble Wójcik po raz pierwszy wzięła udział w wydarzeniu i zaprezentowała swoje 3 najbardziej popularne kolekcje.


Targi Warsaw Home to międzynarodowe targi wyposażenia wnętrz, które odbywają się w PTAK Warsaw Expo. Celem wydarzenia było stworzenie platformy biznesowej dla międzynarodowych kontraktacji oraz umożliwienie zwiedzającym zapoznanie się z najnowszymi trendami wnętrzarskimi. Podczas drugiej edycji targów – na którym spotkali się architekci, projektanci wnętrz, właściciele firm oraz klienci indywidualni – swoją ofertę zaprezentowało ponad 400 producentów i importerów z branży meblowo-dekoracyjnej. Motywem przewodnim tegorocznej edycji wydarzenia była „odwaga”.

 

Podczas trzydniowych targów zwiedzający mieli również okazję wziąć udział w wykładach i warsztatach prowadzonych przez znanych projektantów i architektów, m.in. Karima Rashida, jednego z najlepszych designerów na świecie czy Roberta Majkuta, polskiego czołowego projektanta wnętrz. Wydarzeniami towarzyszącymi były Archi Day, liczne przedsięwzięcia dla architektów, projektantów i dekoratorów wnętrz, a także Poland Design Festival, na którym polscy designerzy, projektanci wnętrz i biura projektowe przedstawili swoje usługi oraz produkty.

Marka Meble Wójcik po raz pierwszy gościła na targach Warsaw Home. Na stoisku z zabudową w kształcie domu, podzieloną na trzy sekcje, zaprezentowała swoje trzy najbardziej popularne kolekcje: Angel, Linate oraz Lyon Jasny. W proponowanych systemach dominowały modne odcienie bieli. Również cała aranżacja stoiska została utrzymana w jasnej, pastelowej tonacji. Jej uzupełnieniem były akcenty inspirowane naturą oraz oświetlenie nadające stylowy i przytulny klimat prawdziwego domu. – Targi Warsaw Home to jedno z ciekawszych wydarzeń branżowych organizowanych w Polsce, w których mieliśmy okazję wziąć udział. Dzięki obecności na targach udało nam się nawiązać wiele nowych kontaktów, nie tylko biznesowych, ale również z projektantami, architektami, mediami i samymi Klientami. Targi umożliwiły nam także poznanie oferty innych wystawców z całej Europy. Zwiedzający mogli tutaj znaleźć niemal wszystko: meble do każdego rodzaju wnętrz, akcesoria, oświetlenie, liczne dekoracje nawet samochody, a to wszystko w bardzo ciekawych i interesujących aranżacjach. Ważne było więc dla nas, aby nasze stoisko było nienaganne i odzwierciedlało profesjonalizm naszej firmy na rynku – tłumaczy Ewelina Wójcik, Dyrektor Marketingu marki Meble Wójcik.

 

Więcej informacji na stronie: www.meblewojcik.pl, www.blog.meblewojcik.com.pl