Święta takie, jak kochasz! Wielkanocne aranżacje stołu z Fyrklövern

Wielkanoc to wyjątkowy czas, w którym cieszymy się pięknem długo wyczekiwanej wiosny i celebrujemy świąteczne chwile z najbliższymi. Tę szczególną atmosferę podkreśli zachwycająca aranżacja stołu, przy którym spotykamy się, by dzielić się radością i ciepłymi uczuciami. Zapewni ją elegancka, najwyższej jakości porcelana Fyrklövern.

Pięknie nakryty stół to serce rodzinnych, świątecznych spotkań. Warto zaaranżować go w ten sposób, by nie tylko dodawał wyjątkowego charakteru tym wielkanocnym dniom, ale też w pełni wyrażał nasze indywidualne gusta. Tak, aby ta Wielkanoc była dokładnie taka, jaką sobie wymarzymy. 

Te marzenia pomoże spełnić Fyrklövern – prawdziwy ekspert od tworzenia eleganckiej oprawy stołu. To niezwykle różnorodne kolekcje porcelany, wyróżniające się unikalnym designem i wielkim kunsztem dekoracyjnym. Serwisy Fyrklövern pozwolą wykreować aranżację w każdym stylu – klasycznym, wyrafinowanym, subtelnym czy naturalnym. Inspirację dla siebie znajdą tu zarówno miłośnicy złotych zdobień czy diamentowych szlifów, jak i ci, którzy bardziej cenią rustykalne kompozycje. 

 

W pełen radości wiosenny klimat doskonale wprowadzi nas kolekcja BELLA, stanowiąca hołd złożony temu, co najpiękniejsze w naturze. Gdy nakryjemy stół zastawą, na której tańczą malowane akwarelami motyle w pastelowych odcieniach – z pewnością wzbudzimy zachwyt wśród zgromadzonych gości. Marzycielski błękit, pudrowe kolory, stonowane nuty pomarańczy i brązu, pozwolą cieszyć się uczuciem komfortu i spokoju. To nowoczesna, a jednocześnie nad wyraz przytulna aranżacja świąteczna. 

Stół wielkanocny mieniący się złotymi i diamentowymi detalami? Do takiej aranżacji najlepszym wyborem będzie porcelana DIAMOND, utrzymana w kolorze perły i srebrzystej bieli, na tle których niezwykły efekt tworzy wzór inspirowany diamentowymi szlifami. Wrażenie luksusu potęgują ręcznie malowane zdobienia z 18-karatowego złota. Wspaniałą kompozycję stworzymy stawiając te naczynia na naturalnym obrusie, w kolorze zgaszonego różu. Do tego złote sztućce i nieodzowne bukiety żółtych żonkili oraz fioletowych tulipanów. 

 

Dla miłośników jasnych aranżacji, o cudownie romantycznym charakterze, znakomitym pomysłem będzie porcelana VICTORIA – wytworna i ponadczasowa, udekorowana subtelnym wzorem, który wije się niczym jedwabna wstęga na białym tle. Wyjątkowość serwisu podkreślają połyskujące elementy z 18-karatowego złota. To serwis, z którym można tworzyć wspomnienia chwil spędzonych w towarzystwie ukochanych osób. Całości dopełnią smukłe kieliszki z tej samej kolekcji, lniane serwety w naturalnym odcieniu, białe świece i gałązki z baziami, ozdobione pastelowymi pisankami. 

Bardziej wyrazistą oprawę wielkanocnego stołu zapewni serwis SENTIMENT, który nasyci wnętrze głębokim, pięknym odcieniem kobaltu. Jednocześnie przyniesie wiosenne akcenty, gdyż jest zdobiony unikalnym, ręcznie litografowanym motywem rozkwitających kwiatów. Stół zastawiony tą porcelaną nie wymaga już wielu akcentów dekoracyjnych. Chłodny, niebieski odcień warto połączyć z miękką tkaniną w kolorze pudrowego różu, a jako dodatki wystarczą małe pisanki, pastelowe piórka, przezroczyste świeczniki i delikatne kwiaty. 

 

Zupełnie odmienny styl zapewni kamionkowa zastawa WAVE, inspirowana odcieniami morza i wyrażająca tęsknotę za słońcem. Z jej użyciem stworzymy wyjątkową, rustykalną aranżację, wypełnioną naturalnymi akcentami i spokojną paletą barw – szarościami i beżami. Ręcznie wykonane i szkliwione elementy kolekcji WAVE wyróżniają się niepowtarzalnym charakterem, a razem tworzą niezwykłą, harmonijną całość. Drewniany stół, lniane tkaniny w swobodnych formach, naturalnie zdobione jajka, ozdobione piórkami bazie i wierzbowe gałązki dopełnią całości. 

Więcej na temat kolekcji oraz informacje dotyczące zamówienia na stronie www.fyrklovern.pl.

Fyrklövern to jedna z największych firm w branży porcelany, szkła i dekoracji wnętrz w Skandynawii. Swoją działalność rozpoczęła w 1974 roku. Przez ponad czterdzieści lat firma ugruntowała swoją wysoką pozycję na europejskim rynku produktów luksusowych. Fyrklövern specjalizuje się w sprzedaży produktów najwyższej jakości, projektowanych i tworzonych dla grupy najbardziej wymagających klientów, z przyjemnością przedstawia swoją unikatową ofertę na rynku polskim. „Piękno, funkcjonalność i ponadczasowe wzornictwo stanowią inspirację do miłego spędzenia czasu przy stole” – to hasło przyświeca Fyrklövern przy projektowania najwyższej jakości porcelany.