Świąteczne porządki – jak najlepiej się za nie zabrać?

Święta zbliżają się wielkimi krokami! Za nami Mikołajki i nim się obejrzymy, zasiądziemy przy stole pełnym smakowitych potraw i będziemy wesoło śpiewać kolędy. Jednak zanim to nastąpi, czekają nas przygotowania, które mogą być sporym wyzwaniem. Na szczęście znamy specjalistów, którzy przedstawią nam przepis na szybkie i skuteczne świąteczne porządki – Macieja i Artura z kanału Twoja Ekipa!

Planowanie

Tym razem czeka nas większe wyzwanie niż weekendowa walka z bałaganem. Tutaj potrzeba systematyczności, motywacji oraz zwartej do działania grupy. Samodzielnie ciężko będzie zapanować nad wszechobecnym chaosem, jednak z pomocą domowników i sprawdzonych produktów nim mrugniemy okiem, znów będzie czysto i schludnie. W porządkach chętnie pomogą również twórcy kanału Twoja Ekipa. W swoim najnowszym filmie z serii „Nowe życie starych powierzchni” pokazują, jak u nich wyglądają generalne, świąteczne porządki i podpowiadają, jakie preparaty wykorzystać, aby szybko i skutecznie zwalczyć wszelkie zabrudzenia. 

Salon – świąteczne miejsce spotkań

W Wigilię i Święta Bożego Narodzenia wszyscy zbieramy się w jednym miejscu, aby wspólnie celebrować ten niezwykły czas. Zazwyczaj jest to salon, dlatego właśnie tutaj zaczniemy nasze generalne porządki. Na posiadaczy kominków czeka niemałe wyzwanie – wymycie szyby kominkowej. W tym zadaniu pomocny będzie preparat CLEAN CZYSTA SZYBA KOMINKOWA marki JURGA. Produkt nie pozostawia po sobie smug i zarysowań, a dodatkowo powoduje mniejsze osadzanie się brudu. Specjalna formuła piany sprawia, że środek wolno spływa po szybie, dzięki czemu efektywnie działa na całej powierzchni i dobrze rozpuszcza sadzę. Sprzątając salon, warto pamiętać również o detalach, które stworzą niepowtarzalną i odświętną atmosferę. Można wcześniej wyprać i przygotować obrus, a także poskładać eleganckie serwetki. Na koniec wszystkich domowników czeka ubieranie choinki, zawieszenie pięknych lampek oraz ustawienie innych bożonarodzeniowych dekoracji.

Łazienka – niech lśni na Boże Narodzenie

Kabina prysznicowa
Na początek zmierzymy się z kabiną prysznicową. Mówi się, że czyszczenie jej to często walka z wiatrakami, jednak kluczem do sukcesu mogą być profesjonalne środki czystości np. CLEAN CZYSTA KABINA PRYSZNICOWA I ARMATURA ŁAZIENKOWA marki JURGA. Formuła piany powoduje, że preparat bez trudu radzi sobie z osadem z kamienia, rdzy, mydła czy kosmetyków. Co więcej, pozostawia powierzchnię czystą, bez smug zacieków i zarysowań. Można go również użyć do mycia kranów, baterii prysznicowych i wannowych.

Lustro
Kolejnym zadaniem jest wyczyszczenie lustra. Jeśli chcemy zapobiec smugom i zarysowaniom, warto wybrać profesjonalny środek tj. CLEAN CZYSTA SZYBA I LUSTRO marki JURGA. To niezawodny płyn, który czyści szybko i skutecznie, a dzięki zawartości nanocząsteczek powoduje mniejsze osadzanie brudu i kurzu. Posiada również świeży i przyjemny zapach, który długo utrzyma się w łazience i zachwyci przybyłych gości swoim aromatem. 

Fuga
Zabrudzone spoiny mogą zepsuć wygląd nawet najlepiej wysprzątanego domu, dlatego, jeśli nie chcemy zaprzepaszczać swojej pracy i wysiłków, warto podjąć się również tego zadania. Zainwestowanie w intensywny preparat, który skutecznie radzi sobie z zabrudzeniami z kamienia, rdzy, mydła i tłuszczu, znacznie przyspieszy pracę i pozwoli nam ze spokojną głową usiąść przy wigilijnym stole. W asortymencie marki JURGA znajdziemy produkt CLEAN CZYSTA FUGA, który nadaje się do mycia białych i kolorowych fug w płytkach ceramicznych, klinkierze czy kamieniu naturalnym.