Surowa natura we wnętrzu, czyli kamień w trzech odsłonach

Kamienne faktury bardzo korzystnie wpływają na aranżację przestrzeni. W bezpośredni sposób odwołują się do natury, która stanowi ponadczasową inspirację podczas tworzenia wystroju wnętrz. W swoich nowych kolekcjach płytek, Ceramika Tubądzin zawarła różnorodne interpretacje tego tematu przewodniego.


Wytworna potęga

Nowe kolekcje wielkoformatowych płyt Grand Cave z kolekcji MONOLITH dostępne są w trzech wariantach kolorystycznych: białym, szarym oraz grafitowym. Zdobi je grafika imitująca surowe skaliste, łupkowe faktury, dzięki którym wnętrze staje się nowoczesne, a także eleganckie i stonowane. Gresy dostępne są w pięciu formatach: 60×60 cm, 80×80 cm, 120×60 cm, 120×120 cm oraz największym 120×240 cm. Ta różnorodność pozwala na wykorzystanie płyt w dowolny sposób. Mogą one zdobić ściany i podłogi oraz, ze względu na mrozoodporność, także powierzchnie znajdujące się na zewnątrz budynku, np. tarasy.

Lekkość piaskowca

Kolekcja Belleville, będąca częścią linii płytek w formacie 30×75 cm, swoim wyglądem nawiązuje do wypolerowanego na wysoki połysk kamienia. Dostępna jest w dwóch wariantach kolorystycznych: brązowym i białym. Barwy te doskonale komponują się z połyskującą powierzchnią płytek, która ożywia i dynamizuje przestrzeń. Jednym z elementów kolekcji Belleville jest dekor ścienny, którego powierzchnię zdobi heksagonalna struktura. Ten subtelny akcent wprowadza do aranżacji unikalny, ciepły klimat. Kolekcję dopełniają połyskujące listwy ścienne.

Kamień w rękach artysty

Fakturę kamienia można wykorzystać także tworząc wnętrza ekskluzywne. Najbardziej charakterystyczną skałą, która wprowadza do przestrzeni wysublimowany klimat jest oczywiście marmur. Najnowsza kreacja przygotowana przez Macieja Zienia dla Grupy Tubądzin nawiązuje do charakterystycznych cech tej luksusowej skały. Wielkoformatowe płyty zostały dodatkowo wzbogacone o grafiki autorstwa słynnego projektanta mody. Specchio Carrara to inspiracja marmurem karraryjskim. Płyty dostępne są w dwóch wariantach wykończeniowych – polerowanym i satynowym (atłasowym). Amber Vein to z kolei niespotykane, wytworne połączenie czarnej, polerowanej powierzchni oraz bursztynowych żyłek.  Szarość i czerń to warianty kolorystyczne płyt z kolekcji Gray i Black Pulpis, którą zdobią wytworne, białe żyłki. Gresy Black Pulpis dostępne są w polerowanej wersji wykończeniowej, Grey – także w satynowej.

 

Więcej informacji na temat nowych kolekcji Grupy Tubądzin na www.tubadzin.pl

Close
KontaktPolecane firmyProjektanciDodaj ogłoszenie