Sposób na szybkie ocieplenie wnętrza. Postaw na bambusowe akcesoria!

Proste formy, jasne barwy i wszechobecny minimalizm od lat dominują w wielu polskich domach. Ale prostota też potrafi się znudzić. Chcesz ocieplić wnętrze i jednocześnie nie zabałaganić przestrzeni? Netto przygotowało specjalną promocję cenową na bambusowe akcesoria. Dzięki nim wnętrza nabiorą uniwersalnego charakteru.


Nie od dziś wiadomo, że to dodatki decydują o finalnym efekcie aranżacji mieszkania. Te wykonane z bambusa są ponadczasowe i przede wszystkim – ekologiczne. Bambus jest bowiem surowcem, który bardzo szybko rośnie i łatwo go pozyskać. Sprawdź, jakie akcesoria wybrać, by ocieplić wygląd swoich czterech kątów i korzystać z funkcjonalnych dodatków.


Kuchnia bezpieczna i uporządkowana
Do najpopularniejszych akcesoriów bambusowych należą deski do krojenia. W ofercie sieci handlowej Netto produkty te dostępne są w zestawie, w skład którego wchodzą 3 deski o różnej wielkości (24,99 zł). Trzy rodzaje pozwolą na praktyczny podział produktów, które będziemy na nich kroić. Równie praktycznym dodatkiem może okazać się bambusowa nakładka na płytę indukcyjną (26,99 zł). Może ona pełnić funkcję dodatkowego blatu, chroni przed zabrudzeniami i osadzaniem kurzu, a także świetnie sprawdzi się jako podstawka pod gorące naczynia. Antypoślizgowe nóżki zapewnią stabilne mocowanie nakładki. W organizacji sztućców i akcesoriów do gotowania doskonale sprawdzi się natomiast bambusowy organizer (39,99 zł). Dzięki możliwości rozsunięcia i stosunkowo niskiej wysokości (5 cm), wypełni przestrzeń każdej szuflady, porządkując rozłożone luzem elementy.


Jadalniany stół bez plam i zarysowań
Stół to jeden z najważniejszych mebli w każdym domu. Aby cieszyć się długo jego nieskazitelnym blatem, warto zainwestować w zestaw korkowych podkładek pod kubki (19,99 zł). Przy serwowaniu gorących dań dodatkowym zabezpieczeń będzie rozsuwana podkładka pod garnki (14,99 zł), której wielkość można dowolnie regulować. Przydatnym akcesorium będzie także solidny blok rzeźniczy (24,99 zł), który pomieści drobne przekąski – minikanapeczki, koreczki, sery lub owoce. Ta niecodzienna deska ma naprawdę wiele zastosowań.

Śniadanie serwowane do łóżka
Przeglądając sypialniane aranżacje nie sposób nie zauważyć tego elementu. Komu bowiem nie marzy się czasem leniwy poranek z dobrą książką i ciepłym śniadaniem podanym do łóżka? Właśnie w takich chwilach zastosowanie znajdzie bambusowa tacka – stolik (26,99 zł). Ma rozkładane nóżki, które pozwolą na stabilne osadzenie na łóżku bez ryzyka rozlania kawy i ubrudzenia pościeli. Nic, tylko delektować się słodkim porankiem!
W ofercie akcesoriów bambusowych Netto znajdują się także: klasyczny chlebak (39,99 zł), kuchenna półka z praktycznymi haczykami oraz czajnik ze stali nierdzewnej z pięknym, bambusowym uchwytem.
Oferta ważna jest od 14 października i potrwa aż do wyczerpania zapasów.

Więcej informacji o sieci handlowej Netto na:
• Stronie www: netto.pl
• Profilu na Facebooku: Netto Polska

O Netto Polska:
Sieć handlowa, która w ciągu 24 lat swojej obecności na polskim rynku, wypracowała pozycję jednego z największych sprzedawców detalicznych w naszym kraju. Firma ma ok. 380 sklepów w Polsce i trzy magazyny dystrybucyjne, zatrudnia ponad 5,5 tys. osób. Ten stan posiadania daje duńskiemu detaliście trzecią pozycję na polskim rynku dyskontów. Koncept Netto Polska zakłada bycie blisko swoich klientów. Sklepy zlokalizowane są w pobliżu osiedli mieszkaniowych. Asortyment obejmuje zdecydowaną większość produktów od polskich dostawców. Poza Polską sieć obecna jest w Danii i Niemczech.