Safety Solutions – bezpieczna przestrzeń dla wszystkich

Nowy Styl stworzył higieniczne rozwiązania, dzięki którym każde biuro stanie się bezpieczniejszą przystanią dla pracowników wracających do biur.

Kryzys związany z pandemią Covid-19 wpłynął na wszystkie dziedziny życia, w szczególności na życie zawodowe. Najważniejszym wyzwaniem dla pracodawców staje się zapewnienie wszystkim pracownikom bezpieczeństwa i komfortu w środowisku biurowym.

Scenariusze na przyszłość nie są możliwe do przewidzenia, ale pracodawcy mogą poczynić pewne przygotowania. Ułatwi je nowa oferta od firmy Nowy Styl w postaci linii produktów Safety Solutions.

Produkty Safety Solutions:

• pomagają zachować bezpieczny dystans
• są łatwe w czyszczeniu
• są proste i szybkie w montażu, nie wymagają specjalistycznych narzędzi
• posiadają właściwości bakteriobójcze
• nie wpływają znacząco na istniejącą koncepcję kolorystyczną biura

Więcej o produktach Safety Solutions na:

https://pl.nowystylgroup.com/pl/produkty/334/safety-solutions/

O FIRMIE

Nowy Styl (www.nowystyl.pl) to europejski lider kompleksowych rozwiązań meblowych dla przestrzeni biurowych i miejsc użyteczności publicznej. Dostarcza usługę wyposażania wnętrz w oparciu o analizę specyfiki i potrzeb klienta, efektywności, organizacji pracy, ergonomii i akustyki. Firma ma przedstawicielstwa w 16 krajach. Rozwiązania i wiedzę o organizacji biur prezentuje w Office Inspiration Centre w Krakowie i 31 s howroomach m.in. w Londynie, Paryżu, Warszawie, Monachium, Pradze i Dubaju.