Prowadnice dolnego montażu

Rozwiązanie pozwalające nam na montaż dolny prowadnic (są one ukryte pod pudłem szuflady) z obciążeniem nawet do 40 kg. Rozwiązanie dużo bardziej wytrzymałe niż prowadnice boczne, dające nam pewność, że szuflada nie wyleci z prowadnic ani nie opadnie. Materiałem, z którego są one wykonane jest stal, co dodatkowo wzmacnia ich wytrzymałość. Dzięki systemowi cichego i miękkiego domyku szufladę zamkniemy bezszelestnie.

 

W tym przypadku nie tylko stawiasz na modę (wygląda to dużo ładniej niż standardowe rozwiązania), ale także na komfort i bezpieczeństwo. Twoim szufladom niestraszne będą większe ciężary, a Ty będziesz mieć pewność, że szuflada nie powędruje w dół. Rozwiązanie nowej generacji z dociągiem i hamulcem. Bardzo często połączenie elegancji i wygody nie idzie ze sobą w parze. Na szczęście tutaj nie mamy takich dylematów. Prowadnice dolnego montażu nie tylko ładnie wyglądają (a właściwie nie wyglądają – bo ich nie widać), ale także są świetne w zastosowaniu.

CB70ST, CB80TS Prowadnice dolnego montażu do szuflad drewnianych z regulacją 3D. 

Wyposażone w regulację pionową, poziomą oraz dodatkowo – regulację głębokości, która sprawdzi się przy szufladach z bez uchwytowym otwieraniem lub gdy występuje większa ilość szuflad obok siebie. Wyrównanie frontów do jednej płaszczyzny z zastosowaniem prowadnic pełnego wysuwu odbywa się szybko oraz bezproblemowo.

Cechuje je płynny ruch przez cały okres użytkowania, ciche i delikatne domykanie nieograniczone możliwości w zabudowywaniu każdej powierzchni. Duże obciążenie dynamiczne, wysoka jakoś przy jednoczesnym zachowaniu korzystnej ceny, łatwy sposób montażu i demontażu.

Produkty te są przeznaczone do szuflad z drewna lub płyty. Wytrzymują obciążenie dynamiczne do 40 kg i są dostępne w długościach od 250 do 600 (mm). Do ich wykonania użyto wysokiej jakości stali ocynkowanej.
CB70ST – prowadnica pełny wysuw, z dociągiem i hamulcem
CB80TS – prowadnica pełny wysuw, wersja push-open
Specyfikacja techniczna:
› regulacja frontu w trzech płaszczyznach
› obciążenie dynamiczne – 40 kg
› wykończenie – stal ocynkowana
› dostępne długości – 250-600 (mm)

www.amix.pl

Language versions »