Prostota zawsze w modzie. Postaw na ponadczasowe rozwiązania Sanplast

Proste linie, przejrzyste formy i materiały wysokiej jakości sprawiają, że łazienka wygląda harmonijnie i zachwyca spójnością bez względu na charakter wykończenia. To styl, który nigdy się nie starzeje i zawsze pozostaje w modzie. Jak go osiągnąć? W łatwy sposób – dzięki produktom Sanplast.

Proste wnętrze, które dzięki niebanalnemu wykończeniu emanuje spokojem i harmonią to przepis na łazienkę, w której wszyscy domownicy będą czuć się dobrze. Zasada „mniej znaczy więcej” sprawdza się we wszystkich wnętrzach, ale jest szczególnie cenna w małych pomieszczeniach, które przytłoczone ilością elementów wyposażenia mogłyby stać się ciasne i niefunkcjonalne.


Postaw na indywidualizm
Odpowiedzią na potrzeby wszystkich, którzy swoją łazienkę chcą urządzić prosto i nowocześnie, jest asortyment Sanplast. Wybierać można spośród dziesiątek modeli produktów, zharmonizowanych zarówno pod względem wzornictwa, jak i wymiarów. Produkty Sanplast można dopasowywać do indywidualnych potrzeb i wymiarów łazienki, a wszystko to bez kompromisów dotyczących wysokiej jakości wyposażenia.

Przekuj wady w zalety
Chęć urządzenia łazienki w sposób prosty i minimalistyczny nie idzie niekiedy w parze z uwarunkowaniami pomieszczenia np. skosami i nieustawnymi powierzchniami. Tutaj także z pomocą przychodzi Sanplast posiadający w ofercie kabiny prysznicowe wg indywidualnych potrzeb.

Ogranicz paletę kolorów
Stonowane barwy i monochromatyczność to dopełnienie recepty na stylową prostotę. W łazience warto postawić na biel, odcienie szarości i czerń, a z pewnością zachowamy przejrzystą kompozycję i ponadczasowy charakter. Oprócz nieustannie modnych białych urządzeń sanitarnych, w ofercie Sanplast można znaleźć szeroką gamę kolorów – przykładowo brodziki występują w palecie szarości, dzięki której strefa prysznicowa doskonale wpasuje się w pomieszczenie i optycznie je powiększy. Ascetyczny minimalizm prezentuje się niezwykle designersko, a im prostsza forma tym lepiej – dlatego warto postawić na geometrię, przejrzystość i ograniczenie palety kolorystycznej.

Zadbaj o wysmakowane dodatki
Podobnie z dodatkami – ograniczenie się do ich niewielkiej ilości i postawienie na minimalistyczne formy przyczyni się do zwiększenia funkcjonalności pomieszczenia. Duże lustro, geometryczna umywalka czy proste przeszklenia prysznicowe sprawdzą się zarówno w małych, jak i dużych wnętrzach. Warto również zadbać o odpowiednią przestrzeń do przechowywania kosmetyków, środków higienicznych i innych produktów niezbędnych w każdej łazience. Pamiętajmy, że im mniej pudełek, opakowań i drobiazgów pozostawimy na widoku np. na blacie czy przy wannie, tym bardziej stylowo będzie wyglądało wnętrze, i co ważne – jego utrzymanie w czystości będzie łatwiejsze i szybsze.