Poznaj możliwości samodzielnego projektowania

Masz pomysł na nowoczesne wnętrze z prostymi, industrialnymi meblami? Alu Cube to nowe, modułowe rozwiązanie do samodzielnego projektowania półek, regałów, szafek, stolików i elementów dekoracyjnych.

Zobacz na naszej stronie Alu Cube jak łatwo zaprojektować swój własny mebel. Każdy klient może stworzyć swoją bryłę wykorzystując nasz program. Wystarczy odwiedzić stronę, wpisać pożądane wymiary, zaznaczyć rodzaj mebla oraz wybrać wypełnienie półek. Klient otrzymuje natychmiastową wizualizację i wycenę. Wystarczy zarejestrować się i potwierdzić zamówienie.

Alu Cube daje ogromne możliwości zastosowania. System ten można stosować w meblach do salonów, łazienek i w przestrzeniach biurowych. Sprawdza się do tworzenia całego mebla, samej wstawki, jak i elementów dekoracyjnych.

Alu Cube to proste, ale bardzo efektowne rozwiązanie. Składa się z dwóch rodzajów profili aluminiowych oraz specjalnych łączników dzięki którym można tworzyć zarówno proste bryły jak i bardziej rozbudowane konstrukcje.

 

Nasz system nadaje się do wykorzystania przez projektantów jak i osoby prywatne, które chcą produktu na zamówienie i w nietypowym wymiarze. Możliwości jakie daje Alu Cube pomogą w aranżacji małej kawalerki, wyposażenie domu, jak również otwartej przestrzeni biurowej. Ozdobna półka, industrialna ściana przedzielająca powierzchnię biurową, dekoracyjny stojak do przedpokoju. To wszystko można stworzyć wykorzystując nasze profile. Klient otrzymuje gotowy, złożony produkt bez konieczności składania i skomplikowanego montażu.

 

Meble skonstruowane dzięki systemowy Alu Cube są lekkie i wytrzymałe. Można je z łatwością przestawiać w przestrzeni mieszkalnej i bez obaw wieszać na ścianach.

Każdy klient może wybrać wypełnienie półek z naszej oferty. Do wyboru jest kilka kolorów drewna oraz różne kolory szkła. Jeśli na stronie nie znajduje się pożądany przez zamawiającego kolor drewna można użyć własnej płyty lub złożyć zapytanie o dostępność kolorów spoza standardowej palety.

Więcej na: www.alucube.pl