Poznaj inteligentne rolety rzymskie sterowane telefonem!

Nowoczesny i funkcjonalny dom to ten wyposażony w inteligentne systemy, ułatwiające codzienne czynności. Jednym z ciekawszych rozwiązań, które możesz zastosować w swoim domu, są rolety rzymskie sterowane telefonem. Zobacz, jak działają i jakie korzyści niesie ich używanie. 


Dekoria.pl, roleta rzymska, silniczek Smart Blinds

Postęp technologiczny umożliwia wyposażenie domu w rozmaite rozwiązania, które ułatwiają codzienne życie. Często idą one w parze z najnowszymi trendami, łącząc w sobie to, co modne z tym, co funkcjonalne — opowiada Renata Mikuś stylistka wnętrz marki Dekoria — Dekoratorzy i architekci coraz częściej wykorzystują więc w swoich projektach najnowocześniejsze rozwiązania, które pozwalają stworzyć bardzo oryginalne, a przy tym praktyczne aranżacje. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się na przykład dekoracje okienne, które reguluje się zarówno poprzez tradycyjny łańcuszek, jak i za pomocą smartfona. 

 

 

Dekoria.pl, roleta rzymska, silniczek Smart Blinds

Jak działają rolety sterowane telefonem?

Rolety rzymskie sterowane telefonem to jeden z najpopularniejszych przykładów nowoczesnego, a przy tym wpisujące w najnowsze trendy systemu. Dzięki łatwości montażu każdy może wykorzystać go w swoim domu. Rolety te napędzane są za pomocą silniczka Smart Blinds,  z którym — dzięki specjalnej aplikacji — można połączyć się poprzez Bluetooth w swoim smartfonie. To natomiast umożliwia ich opuszczanie i podciąganie z dowolnego miejsca w domu. Sam silniczek ładować można poprzez ładowarkę lub poprzez mini panele solarne. 


Dekoria.pl, silniczek Smart Blinds

Inteligentne rolety rzymskie to same plusy!

Rolety okienne sterowane telefonem to rozwiązanie niosące wiele korzyści. Podczas popołudniowej drzemki opuścisz rolety bez wstawania z kanapy. W trakcie obiadu uregulujesz ilość wpadającego do jadalni światła, bez przerywania posiłku. Natomiast rano wpuścisz do sypialni pierwsze promienie słoneczne, wciąż wylegując się w łóżku. Za pomocą jednego smartfona możesz bowiem regulować wszystkie rolety okienne w całym domu. 

Co więcej rolety sterowane telefonem wciąż pozostają piękną ozdobą wnętrza. Dostępne są bowiem w różnych wzorach i kolorach, a przy tym możesz wybrać na przykład między tradycyjnymi roletami a roletami DUO. Silniczek napędzający cały system dostępny jest zaś w pięciu różnych kolorach, a dzięki temu łatwiej dopasować go do wybranego modelu ozdoby okien. 

Dekoria.pl, silniczek Smart Blinds