Poznaj HÅG Tion podczas premierowych spotkań. Przyjdź, zobacz, wygraj!

HÅG Tion – „najbardziej zrównoważone krzesło biurowe na świecie” – już niebawem będzie miało swoją premierę w Polsce! W dniach od 21 lutego do 3 marca b.r. będzie można je nie tylko zobaczyć, ale także wygrać podczas wyjątkowych spotkań On Tour HÅG Tion™ w Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Gdańsku i Warszawie. Już dziś zapisz się na bezpłatne warsztaty z marką Flokk!

HÅG Tion – kolorowe i ekologiczne!

Zaprojektowane z myślą o elastyczności, komforcie oraz pracy z dowolnego miejsca, krzesło HÅG Tion jest owocem najbardziej zrównoważonego procesu produkcji spośród wszystkich krzeseł biurowych wytwarzanych obecnie na świecie. To pierwszy projekt stworzony dla marki Flokk wspólnie przez 3 biura projektowe: BIG-GAME, Anderssen & Voll oraz Hunting & Narud. Jego twórcy, tym modelem, po raz kolejny przesuwają granice produkcji mebli przyjaznych środowisku. Wykonany w 71-75% z materiałów pochodzących z recyklingu przy wykorzystaniu możliwie najmniejszej liczby komponentów, nowy model HÅG to gwarancja najniższego śladu węglowego, spośród wszystkich krzeseł Flokk.

Jest dostępny w szerokiej gamie barw i odcieni, a przy tym ekstremalnie eko, ponieważ jego produkcja wprowadza do łańcucha wartości firmy posortowane kolorystycznie tworzywa sztuczne pochodzące od konsumentów. Niewątpliwym atutem HÅG Tion jest atrakcyjna cena.

Przyjdź na premierę produktu i wygraj go!

Teraz każdy, kto w dniach od 21 lutego do 3 marca b.r. weźmie udział w bezpłatnych prezentacjach krzesła HÅG Tion ma szansę je wygrać! Specjalnie na premierowe spotkania On Tour HÅG Tion™ firma Flokk przygotowała konkurs z nagrodą w postaci tego wyjątkowego i ponadczasowego krzesła. Wystarczy przybyć na jedno z 5 spotkań, które odbędą się w Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Gdańsku i Warszawie, uważnie wysłuchać prelegentów, a na koniec pozostawić swój adres e-mail. Po zakończeniu cyklu spotkań do wszystkich uczestników zostanie rozesłany e-mail z zadaniem konkursowym, którego rozwiązanie należy nadesłać do 7 marca 2022 r.

3D-rendering Home Office with H≈G Tion 2140 in Moss plastic and Gabriel Cura 68261

Do 11 marca jury wyłoni autora najbardziej kreatywnej odpowiedzi, który zostanie nagrodzony krzesłem HÅG Tion!

On Tour HÅG Tion™ w Polsce :

Poznań

Lab150
ul. Bukowska 150,

60-189 Poznań

21.02.2022
10:00-13:00

Wrocław

Concordia Design

Wyspa Słodowa 7

50-266 Wrocław

22.02.2022
14:00-17:00

Kraków

PURO Kraków Kazimierz

ul. Halicka 14A – Sala Glass

31-036 Kraków

23.02.2022
10:00-13:00

Gdańsk

PURO Gdańsk Old Town

ul. Stągiewna 26 – Sala White Bear

80-750 Gdańsk

28.02.2022
10:00-13:00

Warszawa

Warszawa Showroom Flokk

ul. Konstruktorska 12A

02.03.2022
10:00-13:00

    

Więcej na https://www.flokk.com/pl-pl/poland

O Flokk

Flokk to wiodący europejski producent wysokiej jakości mebli biurowych, rozwijający rosnącą rodzinę marek o globalnym zasięgu. Flokk jest właścicielem marek produktowych HÅG, Offecct, Giroflex, RH, Profim, 9to5 Seating, BMA, RBM i Malmstolen. Kilka dekad koncentracji na środowisku pozwoliły firmie Flokk stać się liderem w rozwoju i produkcji zrównoważonych mebli.

Główna siedziba firmy Flokk znajduje się w Oslo w Norwegii, a główne zakłady produkcyjne znajdują się w Røros (Norwegia), Nässjö (Szwecja), Turku (Polska) i Hawthorne (USA). Ponadto Flokk posiada biura sprzedaży w Norwegii, Szwecji, Danii, Niemczech, Belgii, Holandii, Wielkiej Brytanii, Francji, Szwajcarii, Singapurze, USA, Kanadzie, Chinach i Australii. Produkty Flokk są sprzedawane w ponad 80 krajach na całym świecie.

Uwagi dla redaktorów

W celu uzyskania dalszych informacji i zdjęć prosimy o kontakt pod adresem: olga@okkpr.pl i justyna.kasztelan@flokk.com